Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Korporacje - Uniwersum Cyberpunk Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 27 października 2020

W świecie Cyberpunku korporacje stanowią człon życia codziennego, wpływają one nie tylko na biznesy, ale również na politykę i życie każdego mieszkańca. Każda korporacja wpływa na świat Cyberpunku dlatego często rywalizują one ze sobą i toczą zaciekłe wojny. Każdy chce sprzedać jak najwięcej bądź wykonać jak największą liczbę usług. Większość z nich działa ponad prawem przez co ciężko jest im cokolwiek udowodnić.

Media

Mediacorps to medialna korporacja, która posiada tysięcy nadawców. Z ich rąk płynie masa wiadomości i rozrywkowi. W ten sposób wpływają na odbiorców i mieszają im w głowach.

Wiele osób sądzi, że są powiązani z rządem.

Agricorps

Agricorps mają swój początek w małych rodzinnych gospodarstwach, które z czasem przeobraziły się w ogromne koncerny produkujące żywność dla całego świata. To w ich rękach leży dostarczanie roślin i mięsa dla mieszkańców.

Manufacturing

To korporacje odpowiedzialne za produkcje, począwszy od śmiercionośnej broni, a skończywszy na zabawkach dla dzieci. Od nich zależy co trafi do ludzi.

Computing

Najbardziej dochodowe korporacje w Cyberpunku oczywiście zajmują się komputerami i nowoczesnymi technologiami. Dzięki nim świat ten może się tak rozwijać i przepełniać się coraz to nowszymi informacjami.

Science

Kolejny dochodowy dział. Nauka tak naprawdę dotyczy każdej dostępnej korporacji, ponieważ wpływa ona na wszystkie aspekty życia.

Armed Forces

W niebezpiecznym świecie pełnym przestępstw, informacji i dziwnych technologii armia zawsze czuwa. Musi ona trzymać pieczę nad zmianami zachodzącymi w społeczeństwie.

Składają się na nią armie prywatne jak i państwowe.