Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Solucja, opis przejścia - wprowadzenie Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2021

Niniejszy poradnik - solucja do gry Cyberpunk 2077 w dokładny sposób omawia wszystkie istotne dla fabuły zagadnienia, jak np. pochodzenie postaci i jego wpływ na rozgrywkę, a także różne sposoby na ukończenie tej produkcji.

Pierwszym dużym rozdziałem naszego poradnika jest dokładny opis wszystkich zadań związanych z pochodzeniem postaci (Nomad, Punk, Korp). W drugim bardzo rozbudowanym rozdziale, w szczegółowy sposób opisujemy wszystkie główne zadania gry Cyberpunk 2077, których ukończenie jest konieczne, by móc przejść do jednego z możliwych zakończeń gry.

W trzecim rozdziale niniejszego poradnika w szczegółowy sposób opisujemy wszystkie misje poboczne z podziałem na eksplorację rozległego świata Cyberpunk 2077, a także na poboczne zadania związane z kampanią fabularną gry - niektóre z nich związane są z odblokowaniem alternatywnych zakończeń gry Cyberpunk 2077. W kolejnych rozdziałach znajdziesz opis i wskazówki, jak wykonać wszelkie aktywności poboczne: zadania związane z podejrzeniem cyberpsychozy, kontrakty, kroniki kryminalne.

W osobnym rozdziale poradnika zestawiliśmy wszystkie ważne wybory fabularne gry Cyberpunk 2077, które podejmuje się w trakcie przechodzenia określonych zadań głównych. Niektóre z nich mogą mieć wpływ na otrzymywane nagrody, przebieg aktualnego wątku fabularnego lub kolejnych zadań oraz na niektóre zakończenia gry.

W trakcie przechodzenia gry Cyberpunk 2077 będziesz musiał zmierzyć się z wieloma bossami, dlatego w osobnym rozdziale naszego poradnika w dokładny sposób omówiliśmy wszystkie obowiązkowe konfrontacje z najmocniejszymi przeciwnikami. Niektóre starcia z bossami mogą być zaliczone na wiele sposób, dlatego przy każdej walce podajemy kilka alternatywnych możliwości na jej zakończenie.

Cyberpunk 2077 to gra z wieloma zakończeniami głównego wątku fabularnego dlatego w naszym poradniku poświęciliśmy temu zagadnieniu osobny rozdział. Na osobnych stronach opisujemy wszystkie możliwe zakończenia gry.

Poradnik - opis przejścia do gry Cyberpunk 2077 zawiera:

  1. Informacje na temat pochodzenia postaci i jego wpływ na rozgrywkę;
  2. Opis zadań związanych z przeszłością/pochodzeniem postaci;
  3. Opis wszystkich istotnych dla fabuły wyborów wraz z opisem ich konsekwencji;
  4. Opis wszystkich głównych zadań gry Cyberpunk 2077 związanych z linią fabularną;
  5. Opis wszystkich pobocznych zadań gry Cyberpunk 2077 - misje związane z wątkiem fabularnym, a także z eksploracją świata;
  6. Opis wszystkich zadań Podejrzenie cyberpsychozy;
  7. Opis wszystkich Kontraktów z podziałem na dzielnice Night City i poboczne obszary miasta;
  8. Kroniki kryminalne - opis wszystkich misji NCPD z podziałem na rodzaje (napaści, zdobycze specjalne, przestępczość zorganizowana, zgłoszenie przestępstwa);
  9. Opis walk z bossami wraz z istotnymi poradami i wskazówkami;
  10. Opis wszystkich zakończeń gry Cyberpunk 2077.