Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Ukryta prawda - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

W Cyberpunk 2077 możesz odkrywać misje poboczne po prostu eksplorując świat gry. Dzięki nim możesz zdobywać dodatkowe punkty doświadczenia, przedmioty oraz pieniądze. Na tej stronie naszego poradnika znajdziesz dokładny opis misji Ukryta prawda (The Prophet's Song). Dowiesz się jak rozpocząć zadanie oraz co należy zrobić, aby ukończyć misję z powodzeniem.

Lokalizacja

1 - Cyberpunk 2077: Ukryta prawda - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Jak zacząć: ukończyć zadanie Ostatnia taka robota - Cyberpunk 2077: Ukryta prawda - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak zacząć: ukończyć zadanie Ostatnia taka robota.

Misję znajdziesz w Watson, w dzielnicy Little China.

Solucja

Ta misja jest dość specyficzna, ponieważ nie możesz zrobić jej na początku rozgrywki - Cyberpunk 2077: Ukryta prawda - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Ta misja jest dość specyficzna, ponieważ nie możesz zrobić jej na początku rozgrywki. Mimo tego, że na mapie będzie pojawiać się już od pierwszych godzin gry, warto wrócić do niej po ukończeniu zadania "Wielki sen".

Prorok Garry opowiada o teoriach spiskowych. Musisz z nim porozmawiać 5 razy. Do ukończenia tej historii wymagane jest wysłuchanie wszystkich jego pomysłów. Jeśli poruszył już jakiś temat, więcej do niego nie wróci. Staraj się, więc zdobyć wszystkie informacje, aby dowiedzieć się jak najwięcej.

Podczas piątego spotkania pojawią się przeciwnicy, którzy zaatakują proroka. Musisz go uratować, aby zdobyć kolejne informacje.

Garry wyśle cię do starej fabryki w Kabuki - Cyberpunk 2077: Ukryta prawda - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Garry wyśle cię do starej fabryki w Kabuki. Aby ukończyć zadanie musisz zdobyć chip, który wrogowie próbują wymienić między sobą. Po zdobyciu przedmiotu postaraj się go zhakować, a następnie udaj się do uczennicy Garry'ego. Odpowie ona na twoje pytania jeśli jej zapłacisz albo jeśli wcześniej zapłaciłeś prorokowi.