Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Multiplayer Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 26 października 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 zamieściliśmy wszystkie najważniejsze informacje na temat trybu wieloosobowego. Dowiesz się m.in. czego dotyczy multiplayer oraz czy można ukończyć całą kampanię w trybie dla pojedynczego gracza.

Strona ta z oczywistych względów znajduje się dopiero w przygotowaniu. Będziemy na bieżąco aktualizować ją w miarę publikowania kolejnych wiadomości na temat trybu dla wielu graczy.

1 - Cyberpunk 2077: Multiplayer - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  1. Grę Cyberpunk 2077 będzie można w całości ukończyć w trybie dla pojedynczego gracza. Nie dysponujemy obecnie żadnymi informacjami czy w przyszłości planowane jest połączenie w jakimś zakresie trybów single i multiplayer (np. na kształt dwóch ostatnich odsłon sagi Mass Effect).
  2. Tryb multiplayer nie będzie dostępny już w dniu światowej premiery gry Cyberpunk 2077. Zostanie on dodany dopiero w późniejszym czasie. CD Projekt RED pragnie w pierwszej kolejności skupić się na zakończeniu prac nad główną kampanią oraz na przygotowaniu dodatków fabularnych.
  3. Autorzy gry Cyberpunk 2077 rozważają implementację mikrotransakcji w trybie multiplayer. Mikropłatności miałyby dotyczyć wyłącznie trybu wieloosobowego i nie dotyczyć głównej kampanii przeznaczonej dla jednego gracza.
  4. Na chwilę obecną nie znane żadne szczegóły na temat ogólnych założeń trybu multiplayer. Możemy jedynie zgadywać, że zaoferuje on unikalną zawartość, nie zostanie on zbudowany na zasadzie kooperacji i że nie będzie możliwe przechodzenie podstawowej kampanii w co-opie.