Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Samochód - jak naprawiać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2020

W grze Cyberpunk 2077 nie znajdziesz warsztatów, w których możesz naprawiać albo ulepszać swoje pojazdy. Podróżując po Night City na pewno spotkasz się z sytuacją, w której Twój samochód lub motocykl zostanie uszkodzony. W takim wypadku warto wiedzieć, jak naprawić samochód - na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak to zrobić w łatwy i szybki sposób.

Jak naprawić samochód lub motocykl?

Uniknięcie jakiejkolwiek stłuczki w Cyberpunk 2077 jest trudne, co sprawia, że Twój pojazd niejednokrotnie będzie uszkodzony - Cyberpunk 2077: Samochód - jak naprawiać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Uniknięcie jakiejkolwiek stłuczki w Cyberpunk 2077 jest trudne, co sprawia, że Twój pojazd niejednokrotnie będzie uszkodzony. Co prawda, obity samochód lub motocykl nie traci swoich właściwości i dalej porusza się z taką samą prędkością, ale wielu graczy woli poruszać się dobrze wyglądającymi pojazdami. Jak wspomniano na początku, w grze nie znajdziesz warsztatu oferującego usługi naprawcze. Na szczęście naprawę pojazdu można przeprowadzić samodzielnie.

Kluczem do naprawy samochodu lub motocyklu jest jego ponowne przyzwanie - Cyberpunk 2077: Samochód - jak naprawiać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Kluczem do naprawy samochodu lub motocyklu jest jego ponowne przyzwanie. Wezwanie pojazdu sprawia, że zostaje on całkowicie naprawiony i nie widać na nim żadnych wcześniejszych oznak stłuczek czy innych zniszczeń. Do ponownego przyzwania pojazdu konieczne jest oddalenie się od niego - w tym celu najlepiej skorzystać z punktów szybkiej podróży oznaczonych na mapie niebieskimi ikonami.

Więcej informacji o systemie szybkiej podróży w Cyberpunk 2077 znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika: Szybka podróż - jak korzystać?

Po zmianie lokalizacji powinieneś mieć już możliwość ponownego przywołania pojazdu - zrobisz to przy pomocy poniższych przycisków (w zależności od platformy, na której grasz) - Cyberpunk 2077: Samochód - jak naprawiać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Po zmianie lokalizacji powinieneś mieć już możliwość ponownego przywołania pojazdu - zrobisz to przy pomocy poniższych przycisków (w zależności od platformy, na której grasz):

PC

PS4 / PS5 - Cyberpunk 2077: Samochód - jak naprawiać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

PS4 / PS5

Xbox One / Xbox Series S / Xbox Series X - Cyberpunk 2077: Samochód - jak naprawiać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Xbox One / Xbox Series S / Xbox Series X

Otworzy to okno z wyborem pojazdu, który chcesz przywołać - Cyberpunk 2077: Samochód - jak naprawiać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Otworzy to okno z wyborem pojazdu, który chcesz przywołać. Nowo wezwany samochód lub motocykl będzie w pełni naprawiony, bez żadnych uszkodzeń.