Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajduje się opis przejścia pobocznego questu Echa przeszłości - Raymond Chandler Evening. Z poniższej solucji dowiesz się jak rozwiązać konfliktową sytuację w barze El Coyote Cojo, gdzie znaleźć żonę Pepe i jak poprawnie śledzić Cynthię.

Odblokowanie zadania

1 - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Jak zacząć quest: Misji tej możesz podjąć się najwcześniej po awansowaniu do drugiego aktu kampanii, a konkretnie po ukończeniu głównego questu Wielki sen - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak zacząć quest: Misji tej możesz podjąć się najwcześniej po awansowaniu do drugiego aktu kampanii, a konkretnie po ukończeniu głównego questu Wielki sen.

W dzielnicy The Glen w Hewyood powinien pojawić się znacznik questu - zaznaczyliśmy go na obrazku 1. Jest to bar El Coyote Cojo. Miejsce to najlepiej odwiedzić w godzinach wieczornych lub nocnych. Bar może być zamknięty jeśli dotrzesz do niego za dnia (w razie potrzeby skorzystaj z opcji przyśpieszenia upływu czasu i zmiany pory dnia).

Rozwiązanie konfliktowej sytuacji w barze

W barze będziesz świadkiem sytuacji, w której Pedro z gangu Valentinos będzie nękał jednego z gości lokalu - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W barze będziesz świadkiem sytuacji, w której Pedro z gangu Valentinos będzie nękał jednego z gości lokalu. Możesz dołączyć do konfrontacji i zachować się na trzy sposoby:

  1. Doprowadzenie do walki z gangsterami (pierwsza opcja dialogowa). Musisz pokonać ich w otwartej konfrontacji.
  2. Rezygnacja z rozwiązania konfliktu - wariant ten zablokuje możliwość kontynuowania questu.
  3. Zastraszenie Pedro - to najlepszy wariant, który pozwala uniknąć walki, ale jest on dostępny tylko jeśli V ma dostatecznie rozwinięty atrybut Budowa ciała.

Jeśli pomogłeś klientowi baru, to porozmawiaj z nim. Wybranie drugiej opcji dialogowej sprawi, że otrzymasz więcej kredytów za udzielenie mężczyźnie pomocy.

Spotkanie się z barmanem Pepe

Z barmanem Pepe możesz porozmawiać wyłącznie jeśli pomogłeś klientowi lokalu (staczając walkę z gangsterami lub zastraszając ich) i w międzyczasie nie wyszedłeś z baru - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Z barmanem Pepe możesz porozmawiać wyłącznie jeśli pomogłeś klientowi lokalu (staczając walkę z gangsterami lub zastraszając ich) i w międzyczasie nie wyszedłeś z baru.

W trakcie spotkania z Pepe nie przerywaj mu i pozwól przedstawić całą sytuację. Poprosi on V o śledzenie jego żony, którą podejrzewa o zdradę. Musisz zgodzić się na przyjęcie zadania, bo w przeciwnym razie quest zostanie anulowany.

Odnalezienie i śledzenie żony Pepe

Z dotarciem do wskazanego przez Pepe miejsca rozpoczęcia śledzenia jego żony nie musisz się śpieszyć - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Z dotarciem do wskazanego przez Pepe miejsca rozpoczęcia śledzenia jego żony nie musisz się śpieszyć. Nic złego się nie stanie, jeśli w międzyczasie zajmiesz się innymi questami.

V musi dotrzeć do dzielnicy Vista Del Rey w Heywood. Śledzenie żony Pepe musi ponadto odbyć się w godzinach dziennych, tak więc w razie potrzeby użyj opcji przewinięcia czasu. Żonę Pepe prezentuje dołączony obrazek - będzie początkowo oparta o ścianę budynku i posiadała różową górną część ubioru.

Podczas śledzenia żony Pepe dbaj jedynie o to żeby zbytnio się do niej nie zbliżać - najlepiej iść w odległości około 10-15 metrów za nią - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Podczas śledzenia żony Pepe dbaj jedynie o to żeby zbytnio się do niej nie zbliżać - najlepiej iść w odległości około 10-15 metrów za nią. Jeśli zostaniesz zdemaskowany, to quest przedwcześnie zakończy się niepowodzeniem.

Kontynuuj śledzenie kobiety aż wejdzie do jednego z budynków. Również wejdź do środka.

Konfrontacja z żoną Pepe i warianty zakończenia questu

Dotrzyj do prowizorycznej kliniki ripperdoca żeby zainicjować rozmowę z Cynthią - żoną Pepe - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Dotrzyj do prowizorycznej kliniki ripperdoca żeby zainicjować rozmowę z Cynthią - żoną Pepe. Rozmowa z kobietą będzie miała wpływ na zakończenie tego questu.

Jeśli chcesz uzyskać dobre zakończenie tej misji, to zachowuj się w następujący sposób:

1) Powiedz, że przysłał cię mąż Cynthii (pierwsza opcja dialogowa).

2) Pozwól kobiecie się wytłumaczyć (pierwsza opcja dialogowa).

3) Zakończ rozmowę z Cynthią w dowolny sposób.

4) Zadzwoń do barmana Pepe i powiedz mu, że Cynthia była u ripperdoca (pierwsza opcja dialogowa) - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

4) Zadzwoń do barmana Pepe i powiedz mu, że Cynthia była u ripperdoca (pierwsza opcja dialogowa).

5) Przekonaj Pepe, że żona go kocha (pierwsza opcja dialogowa).

Poprawne wykonanie wymienionych czynności sprawi, że Pepe i Cynthia pozostaną w związku - Cyberpunk 2077: Echa przeszłości - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Poprawne wykonanie wymienionych czynności sprawi, że Pepe i Cynthia pozostaną w związku. Jakiś czas po ukończeniu questu Cynthia zadzwoni do V i podziękuje za uratowanie małżeństwa - od kobiety otrzymasz gratisowe kredyty.

Jeśli chcesz uzyskać złe zakończenie tej misji, to zachowaj się inaczej w dowolnym momencie, np. odmów wysłuchania wytłumaczenia Cynthii albo skłam podczas rozmowy z Pepe na temat planów Cynthii. W każdym z tych przypadków związek Pepe i Cynthii rozpadnie się.