Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Zmiana wyglądu V - czy jest później możliwa? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 10 grudnia 2020

Na tej stronie znajdziesz odpowiedź na pytanie czy dostępna jest opcja zmiany wyglądu V po rozpoczęciu gry. Możesz być zainteresowany tą kwestią jeśli nie jesteś zadowolony z wyborów podjętych w kreatorze postaci.

W momencie wybrania nowej kampanii załączy się kreator postaci, dzięki któremu możesz wybrać najważniejsze szczegóły wyglądu V - damską lub męską sylwetkę, damski lub męski głos, wygląd twarzy, fryzurę, owłosienie, widoczność wszczepów, narządy płciowe i inne tego typu ustawienia - Cyberpunk 2077: Zmiana wyglądu V - czy jest później możliwa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W momencie wybrania nowej kampanii załączy się kreator postaci, dzięki któremu możesz wybrać najważniejsze szczegóły wyglądu V - damską lub męską sylwetkę, damski lub męski głos, wygląd twarzy, fryzurę, owłosienie, widoczność wszczepów, narządy płciowe i inne tego typu ustawienia.

Cyberpunk 2077 nie pozwala na zmianę wyglądu V w dalszej części gry. Bardzo ważne jest więc to żeby wszystkie twoje wybory były ostatecznymi, gdyż jedynym sposobem na utworzenie inaczej wyglądającego protagonisty będzie rozpoczęcie gry od nowa. Cyberpunk 2077 nie umożliwia następujących czynności po rozpoczęciu właściwej gry:

  1. Zmiana płci lub modyfikacja narządów płciowych.
  2. Zmiana wyglądu twarzy V lub jego/jej głosu.
  3. Zmiana fryzury - w świecie gry nie ma wzór Wiedźmina 3 salonów fryzjerskich
Brak opcji zmiany wyglądu twarzy i fryzury głównego bohatera / bohaterki nie oznacza, że jesteś całkowicie pozbawiony opcji personalizacji protagonisty - Cyberpunk 2077: Zmiana wyglądu V - czy jest później możliwa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Brak opcji zmiany wyglądu twarzy i fryzury głównego bohatera / bohaterki nie oznacza, że jesteś całkowicie pozbawiony opcji personalizacji protagonisty. Możesz zakładać nowe ubrania, które będą widoczne w grze. Każdy element stroju jest opisany własnymi statystykami, dzięki którym można ustalić ich przydatność i to jak bardzo wpłyną na reputację V.

W trakcie przechodzenia gry możesz też odnajdywać, otrzymywać lub kupować gotowe zestawy przedmiotów, tzn - Cyberpunk 2077: Zmiana wyglądu V - czy jest później możliwa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W trakcie przechodzenia gry możesz też odnajdywać, otrzymywać lub kupować gotowe zestawy przedmiotów, tzn. takie, które umieszcza się w pojedynczym slocie na ubrania (np. V w garniturze).