Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Rozwój postaci Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2021

W Cyberpunk 2077 będziesz stale rozwijać swoją postać. Możesz to robić za pomocą perków, wszczepów bądź innych ulepszeń. W naszym poradniku do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz dokładny opis każdego z ulepszeń. Na tej stronie zajmiemy się jednak bardzo ogólnikowo rozwojem postaci.

Klasa postaci

W Cyberpunk 2077 nie ma podziału na klasy postaci. Twoje drogi są jednak zależne od twoich działań i wyborów podejmowanych w świecie gry.

W grze możesz jedynie wybrać miejsce pochodzenia swojego bohatera co wpłynie na wybór miejsca startowego - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W grze możesz jedynie wybrać miejsce pochodzenia swojego bohatera co wpłynie na wybór miejsca startowego. Dzięki temu możesz parokrotnie rozpoczynać rozgrywkę, a za każdym razem obudzisz się w innym miejscu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pochodzeniu, zajrzyj na strony:

 1. Wybór pochodzenia postaci - jak wpływa na grę?
 2. Zawsze wiatr w oczy
 3. Koledzy z sąsiedztwa
 4. Zawsze masz prze*ebane

Umiejętności

Umiejętności w Cyberpunk 2077 będziesz rozwijać z czasem, w trakcie wykonywania odpowiednich czynności. Oznacza to, że twoja postać po prostu będzie coraz lepsza w danym fachu jeśli będzie stale ćwiczyć.

W grze jest 12 różnych umiejętności, które rozwijasz z czasem - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W grze jest 12 różnych umiejętności, które rozwijasz z czasem. Są one powiązane z atrybutami, więc łatwo je kontrolować. Możesz kontrolować, na co wpływa dana umiejętność, przeglądając auty.

Wszczepy

Rozwijać swojego bohatera możesz również przez wszczepianie do jego organizmu nowoczesnych ulepszeń - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Rozwijać swojego bohatera możesz również przez wszczepianie do jego organizmu nowoczesnych ulepszeń. Te są w pełni zależne od Ciebie, gra zmusi Cię do przyjęcia tylko dwóch wszczepów.

Twoja postać może dorobić się ostrzy czy też nowych oczu (te będą widzieć znacznie więcej niż zwykłe oczy). Modyfikacje ciała są przedstawione za pomocą scenek, w trakcie których jesteśmy świadkami przeprowadzanej operacji.

Atuty

W grze jest pięć atrybutów, z których każdy odpowiadana innym statystykom i umiejętnościom - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W grze jest pięć atrybutów, z których każdy odpowiadana innym statystykom i umiejętnościom. Musisz je rozwijać, aby odblokowywać coraz to nowsze i ciekawsze atuty.

Atrybuty dzielą się na umiejętności, a te na atuty - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Atrybuty dzielą się na umiejętności, a te na atuty. Od Ciebie zależy w co chcesz inwestować. Dokładnie przyjrzyj się, każdej opcji, aby nie żałować swojego wyboru.

W grze Cyberpunk 2077 nie możesz cofnąć już wcześniej zakupionych atrybutów. Możesz jednak sprawdzić naszą stronę o najlepszych atrybutach i atutach, aby stworzyć jak najlepszego bohatera.

Aby zakupić dany atut musisz najechać na niego i potwierdzić interakcję - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Aby zakupić dany atut musisz najechać na niego i potwierdzić interakcję. Zwróć uwagę na to, że niektóre auty mają po kilka poziomów, dzięki czemu warto inwestować w nie parokrotnie.

Auty nie wpływają jedynie na statystki postaci, dzięki nim możesz również zakupić specjalne umiejętności, np. rzucanie nożami.

Reputacja bohatera

Świat Cyberpunka 2077 to idealne miejsce dla ludzi kochających modne dodatki - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Świat Cyberpunka 2077 to idealne miejsce dla ludzi kochających modne dodatki. Każde ubranie będzie posiada osobną statystykę street cred, która nie wpływa na walkę. Jednak im jej więcej, tym więcej dostaniesz reputacji podczas np. zabijania przeciwników

Osiągnięcie wyższych poziomów zapewni ci dostęp do nowych sprzedawców i przedmiotów.

Atrybuty

Dzięki wykonywaniu misji i różnych zadań w grze będziesz zdobywać punkty atrybutów - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Dzięki wykonywaniu misji i różnych zadań w grze będziesz zdobywać punkty atrybutów. Dzięki nim możesz ulepszać jeden z głównych atrybutów. Mają one wpływ na równe interakcje dostępne w grze. Do dyspozycji masz:

 1. Budowa ciała (Body) - odpowiadające za poziom zdrowia i staminy;
 2. Refleks (Reflexes) - poprawiające szanse na obrażenia krytyczne;
 3. Opanowanie (Cool) - wpływa na obrażenia krytyczne, odporność i czas wykrycia;
 4. Zdolności techniczne (Technical Ability) - odpowiada ze poziom pancerza;
 5. Inteligencja (Intelligence) - wpływa na poziom RAMu.
Atrybuty są bezpośrednio połączone z biegłością w posługiwaniu się daną bronią - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Atrybuty są bezpośrednio połączone z biegłością w posługiwaniu się daną bronią.

Ciało wpłynie na - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Ciało wpłynie na:

 1. Strzelby wszelkiego rodzaju;
 2. Karabiny maszynowe;
 3. Pięści;
 4. Broń obuchową wszelkiego rodzaju.
Refleks wpłynie na - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Refleks wpłynie na:

 1. Ostrza;
 2. Pistolety;
 3. Rewolwery;
 4. Karabiny wszelkiego rodzaju.

Zdrowie i pancerz

Zdrowie to dość oczywista miara tego ile jesteś w stanie wytrzymać - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zdrowie to dość oczywista miara tego ile jesteś w stanie wytrzymać. Twoja postać ma określony punkty zdrowia, zmienią się one, gdy:

 1. Zdobędziesz nowy poziom doświadczenia;
 2. Zakupisz atrybuty, które dają więcej zdrowia;
 3. Zakupisz odpowiednie oprogramowanie cybernetyczne.
Regeneracja zdrowia odbywa się samoistnie, gdy zakończysz walkę - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Regeneracja zdrowia odbywa się samoistnie, gdy zakończysz walkę. W ten sposób możesz odzyskać 60% maksymalnej wartości punktów zdrowia.

Pancerz zmniejsza ilość otrzymywanych obrażeń - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pancerz zmniejsza ilość otrzymywanych obrażeń. Za każde 10 punktów pancerza zmniejszasz ilość otrzymywanych obrażeń na sekundę o około 1 punkt.

Na pancerz wpływa głównie wybór zbroi, ale niektóre programy cybernetyczne mogą również zwiększyć pancerz, a także poprawić twoją przeżywalność na inne sposoby.

Stamina

Stamina odpowiada za poziom wytrzymałości twojego bohatera - Cyberpunk 2077: Rozwój postaci - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Stamina odpowiada za poziom wytrzymałości twojego bohatera. Tracisz ją wykonując skoki, biegając czy walcząc za pomocą broni białej.

Twoja postać ma określony punkty staminy, zmienią się one, gdy:

 1. Zdobędziesz nowy poziom doświadczenia;
 2. Zakupisz atrybuty, które dają więcej staminy;
 3. Zakupisz odpowiednie oprogramowanie cybernetyczne.

Jeśli twoja stamina spadnie do zera pojawi się stan Wyczerpania, który będzie negatywnie wpływać na ciebie, dopóki się nie zregenerujesz. Wyczerpanie zmniejsza skuteczność twoich działań, np. sprawia, że nie możesz spointować, a twoje ataki bronią biała są nieskuteczne.