Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Autobusy - czy są grywalne? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika odpowiadamy na pytanie czy w grze Cyberpunk 2077 pojawiają się grywalne autobusy komunikacji miejskiej i dalekodystansowej. Wyjaśniamy też w jakich okolicznościach można natrafic na autobus miejski.

1 - Cyberpunk 2077: Autobusy - czy są grywalne? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
W trakcie podróżowania po mapie świata możesz zauważyć, że po Night City nie jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej - Cyberpunk 2077: Autobusy - czy są grywalne? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W trakcie podróżowania po mapie świata możesz zauważyć, że po Night City nie jeżdżą autobusy komunikacji miejskiej. Zostały one usunięte z finalnej wersji gry pomimo wcześniejszych planów autorów odnośnie uwzględnienia publicznego transportu.

W grze mimo wszystko natrafić na model autobusu Mahir Motors MT28 Coach - pokazuje go dołączony obrazek.

Pokazany na powyższych obrazkach autobus możesz odnaleźć podczas zaliczania kontraktu w dzielnicy Wellsprings w Heywood zakładającego zbadanie zajezdni autobusowej - Cyberpunk 2077: Autobusy - czy są grywalne? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pokazany na powyższych obrazkach autobus możesz odnaleźć podczas zaliczania kontraktu w dzielnicy Wellsprings w Heywood zakładającego zbadanie zajezdni autobusowej.

Niestety autobusy w Cyberpunk 2077 nie są grywalne, tzn. nie można przejąć nad nimi kontroli i używać ich do podróżowania po mapie. Nie ma też opcji zakupu autobusu w ramach serii questów Automania.

Autobus może też pojawić się w trakcie przechodzenia głównej fabuły, w tym przypadku w formie dalekodystansowego transportu publicznego - Cyberpunk 2077: Autobusy - czy są grywalne? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Autobus może też pojawić się w trakcie przechodzenia głównej fabuły, w tym przypadku w formie dalekodystansowego transportu publicznego. Gra pozwoli wsiąść do tego autobusu, aczkolwiek V nie będzie mógł skorzystać z fotela kierowcy.