Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz opis przejścia głównego questu Zawsze wiatr w oczy - The Nomad. Jest to zadanie wprowadzające do kampanii dla V o wybranej przeszłości Nomada (Nomad).

Temat wyboru przeszłości głównego bohatera dokładniej opisaliśmy na stronie Wybór pochodzenia postaci - jak wpływa na grę?. Wprowadzenia dla pochodzeń Punk i Korp znajdziesz na osobnych stronach naszego opisu przejścia gry.

Porozmawiaj z mechanikiem

Rozpoczynasz grę w warsztacie samochodowym w Yucca na Badlandach stojąc przed lustrem - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Rozpoczynasz grę w warsztacie samochodowym w Yucca na Badlandach stojąc przed lustrem. Zerwij łatę klanu nomadów, z którym rozstała się sterowana postać.

Podejdź do samochodu głównego bohatera. Pogadaj z mechanikiem i następnie samemu zajrzyj pod maskę. Pojawi się opcja tymczasowej naprawy pojazdu.

Wsiądź do auta

Zajmij miejsce na fotelu kierowcy i zapal silnik (potrzeba kilku prób żeby zaskoczył) - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zajmij miejsce na fotelu kierowcy i zapal silnik (potrzeba kilku prób żeby "zaskoczył"). Podłącz się do stacji radiowej.

Przy próbie wyjechania z garażu pojawi się lokalny szeryf Andrew Jones. Możesz być uprzejmy w trakcie rozmowy z szeryfem lub bardziej opryskliwy. Wybierane opcje dialogowe nie sprowokują szeryfa do ataku. Nie musisz też śpieszyć się z reakcją na niektóre pytania szeryfa. Niezależnie jak się zachowasz będziesz mógł wyjechać autem z garażu.

Dotrzyj do wieży telekomu

Wieża telekomu zlokalizowana jest w niewielkiej odległości od stacji benzynowej, przy której rozpocząłeś zmagania - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Wieża telekomu zlokalizowana jest w niewielkiej odległości od stacji benzynowej, przy której rozpocząłeś zmagania. Po dotarciu na miejsce wysiądź z auta. Podejdź do bramy i wybierz opcję otwarcia jej kopniakiem.

Rozpocznij wspinaczkę. Nie musisz dotrzeć na sam szczyt wieży, tylko na jeden z jej górnych balkoników. Docelowo musisz dotrzeć do skrzynki kontrolnej. Otwórz ją i podłącz się do systemu wieży żeby pogadać z McCoy'em.

Wyrusz na miejsce spotkania

Zejdź z wieży tą samą drogą i wsiądź do auta - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zejdź z wieży tą samą drogą i wsiądź do auta. Cel podróży znajduje się na wschód stąd w obszarze Dry Creek. Wejdź do domu na pustkowiach, w którym przebywa Jackie Welles. Podczas rozmowy z Jackiem dowiesz się o zleceniu przetransportowania ładunku do Night City.

Powróć do auta i otwórz bagażnik po to żeby umieścić w nim ładunek.

Dotrzyj do posterunku granicznego

Wsiądź do auta i po tym jak dołączy do ciebie Jackie wyrusz główną drogą na północ w stronę Night City - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Wsiądź do auta i po tym jak dołączy do ciebie Jackie wyrusz główną drogą na północ w stronę Night City. Musicie dotrzeć do posterunku kontrolnego na granicy pomiędzy miastem i Badlandami.

Zatrzymaj się przed pierwszą barykadą, zaczekaj na zwolnienie punktu kontroli i wjedź do niego. Odbierz od Jackiego dokument dotyczący przewożonego ładunku oraz kredyty na poczet przekazania łapówki.

Wejdź do budynku kontroli granicznej

Zostaniesz poproszony o to żeby wysiąść z auta - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zostaniesz poproszony o to żeby wysiąść z auta. Wejdź do prawego budynku. Po wejściu do środka oddaj broń mężczyźnie z bocznego pomieszczenia. Przejdź do pomieszczenia numer 2 żeby rozpocząć rozmowę ze strażnikiem granicznym.

Zacznij od przekazania strażnikowi papierów, a następnie wręcz mu łapówkę - kredyty otrzymane od Jackiego. Po zakończonej kontroli odbierz broń i powróć do auta. Zajmij miejsce na fotelu pasażera.

Zgub pościg

Niedługo po odjechaniu od posterunku granicznego pojawią się wrogie pojazdy pracowników korporacji nasłanych przez strażnika granicznego - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Niedługo po odjechaniu od posterunku granicznego pojawią się wrogie pojazdy pracowników korporacji nasłanych przez strażnika granicznego.

Musisz wychylić się przez okno pojazdu i rozpocząć ostrzeliwanie wrogich maszyn. Nie trzeba dokładnie celować w kierowców wojskowych pojazdów ani w najemników prowadzących ostrzał. Trafiane wrogie pojazdy będą dość szybko eksplodowały.

Porozmawiaj z Jackiem

Niedługo po tym jak uda się wam zgubić pościg Jackie dotrze do garażu, w którym ukryje pojazd - Cyberpunk 2077: Zawsze wiatr w oczy - quest pochodzenia Nomada - solucja - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Niedługo po tym jak uda się wam zgubić pościg Jackie dotrze do garażu, w którym ukryje pojazd. Porozmawiaj z Jackiem i zaczekaj aż otworzy klapę bagażnika. Otwórz ładunek żeby odkryć jego zawartość. Podejmij próbę dotknięcia transportowanej iguany.

Quest wkrótce zakończy się. Po obejrzeniu scenek przerywnikowych rozpocznie się nowa główna misja Ostatnia taka robota - The Rescue.