Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Cel, pal! - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 możesz znaleźć opis przejścia pobocznej misji Cel, pal! - Shoot to Thrill. W naszej solucji są informacje kiedy można przystąpić do zawodów strzeleckich oraz jak wygrać turniej na strzelnicy.

Jak zacząć quest: Okazja do rozegrania tej misji pojawia się niedługo po ukończeniu głównego zadania Wielki sen - Cyberpunk 2077: Cel, pal! - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak zacząć quest: Okazja do rozegrania tej misji pojawia się niedługo po ukończeniu głównego zadania Wielki sen. Do V zadzwoni Robert Wilson z propozycją przystąpienia do zawodów strzeleckich. Musisz wyrazić zainteresowanie jego propozycją.

Miejsce przystąpienia do zawodów to strzelnica sąsiadująca ze sklepem z bronią - Cyberpunk 2077: Cel, pal! - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Miejsce przystąpienia do zawodów to strzelnica sąsiadująca ze sklepem z bronią. Znajduje się ona niedaleko mieszkania V, czyli w bloku mieszkalnym w dzielnicy Little China w Watson.

Zanim przystąpisz do zawodów strzeleckich zapisz stan gry, a to dlatego, że będziesz miał tylko jedną szansę wygrania ich.

W zawodach strzeleckich dozwolone są wyłącznie pistolety, przy czym możesz w nich użyć własnego pistoletu i nie musisz polegać na pistolecie odnajdywanym przy jednym ze stanowisk - Cyberpunk 2077: Cel, pal! - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W zawodach strzeleckich dozwolone są wyłącznie pistolety, przy czym możesz w nich użyć własnego pistoletu i nie musisz polegać na pistolecie odnajdywanym przy jednym ze stanowisk. Postaraj się zaopatrzyć w pistolet o dużej szybkostrzelności i pojemnym magazynku. Pozwoli ci to częściej trafiać w tarcze i rzadziej przeładowywać pistolet.

Ustaw się przy pustym stanowisku i obejrzyj początkowe scenki. Po rozpoczęciu zawodów strzelaj do wszystkich tarcz, nie tylko tych znajdujących się bezpośrednio przed stanowiskiem V. Możesz też kilkakrotnie trafić w tę samą tarczę i zdobyć dzięki niej kilka punktów. Staraj się dobrze planować momenty przeładowań - najlepiej gdy nie ma na strzelnicy chwilowo żadnych tarcz.

Zawody strzeleckie trwają minutę i jeśli chcesz je zwyciężyć musisz zdobyć co najmniej 60 punktów - Cyberpunk 2077: Cel, pal! - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zawody strzeleckie trwają minutę i jeśli chcesz je zwyciężyć musisz zdobyć co najmniej 60 punktów. Jeśli ci się to powiedzie, to otrzymasz główną nagrodę - epicki pistolet M-10AF Lexington z celownikiem.

Quest zostanie też jednak zaliczony nawet w przypadku gorszego wyniku. Nie otrzymasz wtedy pistoletu, ale mimo wszystko zdobędziesz trochę punktów reputacji.