Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Jackie - gdzie go zawieźć? Ważny wybór Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz opis ważnego wyboru, który będziesz musiał podjąć w misji Skok na głęboką wodę (The Heist).

V, Jackie'mu i T-Bug udaje się zdobyć Relic (biochip) jednak za ogromną cenę. T-Bug została namierzona w trakcie akcji, a Jackie stracił życie. Zanim pójdziesz na spotkanie z Dexterem DeShawn musisz zdecydować co stanie się z ciałem Jackie'go.

1 - Cyberpunk 2077: Jackie - gdzie go zawieźć? Ważny wybór - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
  1. Nigdzie. Czekaj tu na mnie (Nowhere. Wait for me here): odblokujesz dodatkowe zadanie poboczne Widzimy się w Afterlife (Heroes).
  2. Zawieź go do rodziny (Take him home, to his family): odblokujesz dodatkowe zadanie poboczne Widzimy się w Afterlife (Heroes).
  3. Zawieź go do kliniki Viktora (Take him to Vik Vektor's clinic): gdy zdecydujesz się na ten krok, odblokujesz dodatkowe dialogi i sceny związane z Jackiem w późniejszym zadaniu głównym Siostra i brat. Dostęp do zadania pobocznego Widzimy się w Afterlife zostanie zablokowany jednak otrzymasz wiadomości od mamy zmarłego Jackiego i klucze do jego motocykla.

Czy można go ocalić?

Niestety, w trakcie jazdy taksówką Delamaina nie możesz zrobić niczego, co uratowałoby życie Jackiego - Cyberpunk 2077: Jackie - gdzie go zawieźć? Ważny wybór - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Niestety, w trakcie jazdy taksówką Delamaina nie możesz zrobić niczego, co uratowałoby życie Jackie'go. Bez względu na umiejętności Twojej postaci lub wybrane opcje dialogowe zakończenie zawsze będzie takie samo - Jackie nie doczeka wejścia do pierwszej ligi.