Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Ostatni gasi światło/Lightning Breaks - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz dokładny opis przejścia misji Ostatni gasi światło (Lightning Breaks).

Takemura chce znaleźć Andersa Hellmana, a Rogue może mu w tym pomóc. Co ciekawe, to stara znajoma Johnny'ego więc porzuca on swoją chęć mordu V i decyduje się na współpracę.

Nagrody za wykonanie zadania: Level Up, 1 punkt Atrybutów, 1 punkt Atutów, punkty Reputacji.

Spotkaj się z Panam o północy (Meet Panam at Midnight)

Idź na pobliską stację paliw - Cyberpunk 2077: Ostatni gasi światło/Lightning Breaks - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Idź na pobliską stację paliw. Panam pracujące tam przy swoim samochodzie. Nomadka ma sprytny plan - chce użyć impulsu EMP. Gdy tylko AV-ka znajdzie się w zasięgu wystarczy doprowadzić do wyładowania elektromagnetycznego, by usmażyć jej elektronikę.

Za pomocą wieżyczki traf w cel (Shoot the target using the turret)

Wsiądź do samochodu i zajmij miejsce pasażera. Gdy dojedziecie do tamy zrobicie krótki przystanek, by skalibrować V z wieżyczką strzelniczą.

Gdy przełączysz się na widok z wieżyczki strzelaj w wyznaczone cele - Cyberpunk 2077: Ostatni gasi światło/Lightning Breaks - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Gdy przełączysz się na widok z wieżyczki strzelaj w wyznaczone cele. Najpierw krótki seriami i pojedynczymi pociskami, a na końcu ogniem ciągłym (ostatni cel). Po skończonej kalibracji pojedziecie w stronę elektrowni.

Pozbądź się ochrony elektrowni (Take out the power plant security)

Gdy tylko wjedziecie na teren elektrowni, na niebie zaroi się od dronów bojowych, które będziesz musiał zestrzelić - Cyberpunk 2077: Ostatni gasi światło/Lightning Breaks - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Gdy tylko wjedziecie na teren elektrowni, na niebie zaroi się od dronów bojowych, które będziesz musiał zestrzelić. Jeśli chcesz, możesz także wykorzystać hakowanie - krótkie spięcie.

Przeciąż terminale (Overheat the terminals)

Wyjdź z samochodu, podbiegnij do zaznaczonych terminali, przełącz się na sieć lokalną i wywołaj przeciążenie - Cyberpunk 2077: Ostatni gasi światło/Lightning Breaks - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Wyjdź z samochodu, podbiegnij do zaznaczonych terminali, przełącz się na sieć lokalną i wywołaj przeciążenie. Gdy zrobisz tak ze wszystkimi terminalami, wróć do samochodu i zajmij miejsce pasażera.

Panam zawiezie was na dogodny punkt obserwacyjny skąd będziecie mieć świetny widok na zbliżający się konwój - Cyberpunk 2077: Ostatni gasi światło/Lightning Breaks - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Panam zawiezie was na dogodny punkt obserwacyjny skąd będziecie mieć świetny widok na zbliżający się konwój. Dostaniesz do ręki detonator - poczekaj na sygnał i odpal impuls. Przejdziesz automatycznie do kolejnej misji głównej - Pasażer (Life During Wartime).