Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Ciężka broń - czy można dodać do ekwipunku? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2020

W Cyberpunk 2077 trafisz na przeciwników posługujących się ciężkim uzbrojeniem - najczęściej dużymi karabinami maszynowymi. Po pokonaniu wroga możesz skorzystać ze zdobytej ciężkiej broni. Tego typu uzbrojenie zadaje duże obrażenia i jest skuteczne w eliminacji kolejnych przeciwników. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, czy ciężką broń można dodać do ekwipunku i zachować na później.

Czy ciężką broń można schować do ekwipunku?

Odpowiedź na pytanie jest szybka - niestety, ciężkiej broni nie możesz dodać do ekwipunku - Cyberpunk 2077: Ciężka broń - czy można dodać do ekwipunku? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Odpowiedź na pytanie jest szybka - niestety, ciężkiej broni nie możesz dodać do ekwipunku. Możesz ją bez problemu podnieść i korzystać jak z każdej innej broni, ale nie ma żadnej możliwość, by ciężka broń trafiła do Twojego ekwipunku. Przy próbie podmiany na inną broń, V po prostu wyrzuci ciężki karabin.

Nie sprawia to jednak, że ciężka broń jest nieprzydatna - Cyberpunk 2077: Ciężka broń - czy można dodać do ekwipunku? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie sprawia to jednak, że ciężka broń jest nieprzydatna. Wręcz przeciwnie, warto z niej skorzystać, jeśli zdobędziesz ją od przeciwnika. Wysokie obrażenia pozwolą Ci pokonać kolejnych wrogów bez utraty własnej amunicji. Pamiętaj tylko, że poruszanie się z ciężką bronią jest wolniejsza, co przekłada się na gorszą mobilność V.