Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Cyberspace - co to i jak się tam dostać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2021

Na tej stronie naszego poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz informacje jak przenieść się do Cyberspace - cyberprzestrzeni. Oprócz tego wyjaśniamy na jakich zasadach przebiega pobyt w Cyberspace i czy związane są z nim jakies potencjalne zagrożenia.

Cyberprzestrzeń w świecie gry Cyberpunk 2077 jest wirtualnym miejscem, do którego mogą przenosić się netrunnerzy - Cyberpunk 2077: Cyberspace - co to i jak się tam dostać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberprzestrzeń w świecie gry Cyberpunk 2077 jest wirtualnym miejscem, do którego mogą przenosić się netrunnerzy. Cyberspace oferuje możliwość komunikowania się i przesyłania danych, ale stwarza również zagrożenie ze strony agentów NetWatchu, netrunnerów o wrogich intencjach czy zbuntowanych odmian sztucznych inteligencji buszujących po różnych zakątkach sieci.

Wygląd cyberprzestrzeni jest swego rodzaju wizualizacją olbrzymiej ilości danych przechowywanych w sieci. Na ekranie widoczne są liczne pojemniki do gromadzenia danych oraz ścieżki ich przesyłu.

W grze Cyberpunk 2077 główna postać nie może przenosić się do Cyberspace w dowolnie wybranym momencie rozgrywki - Cyberpunk 2077: Cyberspace - co to i jak się tam dostać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W grze Cyberpunk 2077 główna postać nie może przenosić się do Cyberspace w dowolnie wybranym momencie rozgrywki. Dochodzi do tego w odgórnie zaplanowanych momentach fabuły. Do jednej z większych i ważniejszych wypraw do Cyberspace dochodzi w głównej misji Czynnik ludzki.

W świecie Cyberpunka jest kilka metod przeniesienia się do cyberprzestrzeni, przy czym najlepiej poznasz technikę polegającą na zanurzeniu się w wannie wypełnionej lodem - Cyberpunk 2077: Cyberspace - co to i jak się tam dostać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W świecie Cyberpunka jest kilka metod przeniesienia się do cyberprzestrzeni, przy czym najlepiej poznasz technikę polegającą na zanurzeniu się w wannie wypełnionej lodem. Działanie to ma na celu schładzanie ciała osoby przebywającej w cyberprzestrzeni i uchronienie jej mózgu przed przegrzaniem i doznaniem nieodwracalnych zmian o charakterze neurologicznym.

Pomimo wspomnianych wcześniej zagrożeń związanych z pobytem w Cyberspace wyprawy do cyberprzestrzeni podczas przechodzenia gry nie stwarzają dla V zagrożenia - Cyberpunk 2077: Cyberspace - co to i jak się tam dostać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pomimo wspomnianych wcześniej zagrożeń związanych z pobytem w Cyberspace wyprawy do cyberprzestrzeni podczas przechodzenia gry nie stwarzają dla V zagrożenia. Nie musisz obawiać się napotkania zagrożeń, które będą mogły doprowadzić do śmierci ciała bohatera czy do utknięcia w cyberprzestrzeni na zawsze (nie dotyczy to potencjalnych wydarzeń z finału gry).

Podczas badania cyberspace nie stacza się też jakichkolwiek walk. Wizyty w Cyberspace dotyczą wyłącznie eksploracji i spotykania się z różnymi unikalnymi bytami.

Ciekawostką związaną z badaniem cyberprzestrzeni jest możliwość napotkania Blackwall, czyli wielkiej wirtualnej ściany, która (przynajmniej w teorii) oddziela bezpieczną część sieci od tej opanowanej przez sztuczne inteligencje o wrogich zamiarach - Cyberpunk 2077: Cyberspace - co to i jak się tam dostać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Ciekawostką związaną z badaniem cyberprzestrzeni jest możliwość napotkania Blackwall, czyli wielkiej wirtualnej ściany, która (przynajmniej w teorii) oddziela bezpieczną część sieci od tej opanowanej przez sztuczne inteligencje o wrogich zamiarach.