Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Pytajniki na mapie - czy są w grze? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika dowiesz się czy w Cyberpunk 2077 są pytajniki miejsc nadających się do odkrycia podobne do pytajników z gry Wiedźmin 3 Dziki Gon. Możesz być zainteresowany tym tematem w kontekście zbadania Night City w 100%.

Tak, w Cyberpunk 2077 pojawiają się pytajniki, które mogą symbolizować nieodwiedzone lokacje z pobocznymi zleceniami i aktywnościami - Cyberpunk 2077: Pytajniki na mapie - czy są w grze? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, w Cyberpunk 2077 pojawiają się pytajniki, które mogą symbolizować nieodwiedzone lokacje z pobocznymi zleceniami i aktywnościami. Gra nie wyświetla od razu wszystkich pytajników na mapie Night City. Zaczną się one pojawiać dopiero po wkroczeniu do danej dzielnicy miasta.

Istotną cechą pytajników jest to, że oprócz uzyskania informacji o lokalizacji miejsca do zbadania możesz też odczytać przewidywany poziom zagrożenia. Początkowo wiele lokacji będzie cechowało się wysokim lub bardzo wysokim poziomem wyzwania. Ich zbadanie najlepiej odłożyć sobie na później, zwłaszcza że grając nawet słabszym V będziesz odnajdywał mnóstwo lokacji o średnim lub niższym poziomie zagrożenia. To je odwiedzaj w pierwszej kolejności.

Na mapie Night City oprócz pytajników pojawiają się też wykrzykniki symbolizujące zadania poboczne - Cyberpunk 2077: Pytajniki na mapie - czy są w grze? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Na mapie Night City oprócz pytajników pojawiają się też wykrzykniki symbolizujące zadania poboczne. W tym przypadku gra niekoniecznie od razu poinformuje cię o założeniach pobocznego questu i ponownie będziesz mógł odczytać tylko poziom wyzwania dla tego zadania. Musisz zbliżyć się do wykrzyknika żeby otrzymać więcej informacji o zadaniu i żeby pojawiło się ono w dzienniku V.