Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Uszkodzenie chipu Relic - jak reagować? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 30 grudnia 2020

Od pewnego momentu rozgrywki w Cyberpunk 2077 na Twoim ekranie co jakiś czas będzie pojawiał się komunikat o uszkodzeniu chipu Relic (Relic Malfunction) - w szczególności po ukończeniu zadania. Oprócz informacji, obraz zostanie zniekształcony, a Twoja postać nie będzie mogła wykonywać wszystkich czynności. Na niniejszej stronie poradnika odpowiadamy, czy na komunikat o uszkodzeniu chipu można w jakiś sposób reagować lub zmniejszyć efekty jego działania.

Co zrobić z komunikatem o chipie Relic?

Niestety, nie ma żadnego sposobu na wyłączenie komunikatu - Cyberpunk 2077: Uszkodzenie chipu Relic - jak reagować? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Niestety, nie ma żadnego sposobu na wyłączenie komunikatu. Nie możesz też przyspieszyć znikania zniekształceń obrazu. Wszystkie negatywne efekty uszkodzenia chipu Relic zostają zniwelowane po kilkudziesięciu sekundach. Co ważne, uszkodzenie nie ma żadnego wpływu na dalszą rozgrywkę - Twoja postać nie ma obniżonych statystyk i nie odnosi żadnych obrażeń. Może się też zdarzyć, że zniekształcenia obrazu nie będą automatycznie znikały. Jest to błąd gry Cyberpunk 2077. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest wczytanie ostatniego zapisu - zniekształcenia obrazu powinny zniknąć.