Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2020

"Wake the fuck up Samurai, we have a city to burn" rozbrzmiewa w twojej głowie od konferencji na E3? Dzięki tej stronie w naszym poradniku do Cyberpunka 2077 dowiesz się wszystkich informacji na temat postaci Johnny'ego Silverhanda granego przez Keanu Reevesa. Johnny Silverhand to jeden z ważniejszych bohaterów w grze dlatego przygotowaliśmy o nim kompleks informacji. Nasz poradnik wyjaśnia m.in. czy Johnny Silverhand jest grywalną postacią, czy może pomagać w zaliczaniu questów w roli towarzysza oraz czy jego obecność wpływa na przebieg kampanii.

Strona zawiera pewne spojlery na temat Johnny'ego Silverhanda i jego roli w grze - jest to wiedza, której nie można pominąć opisując tę postać. Nie zamieściliśmy jednak w opisie tej postaci żadnych informacji na temat tego jak wygląda finał wątku Johnny'ego Silverhanda ani jaki wpływ Johnny może mieć na zakończenia gry. Jeśli szukasz większych spojlerów, to zajrzyj przede wszystkim na stronę Lista zakończeń.

Johnny Silverhand - kto to jest?

1 - Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Johnny Silverhand, odtwarzany przez aktora Keanu Reevesa, odgrywa bardzo ważną rolę w fabule Cyberpunka 2077 - Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Johnny Silverhand, odtwarzany przez aktora Keanu Reevesa, odgrywa bardzo ważną rolę w fabule Cyberpunka 2077. Był on w przeszłości członkiem zespołu rockowego Samurai i równolegle prowadził działalność antykorporacyjną ze szczególnym uwzględnieniem znienawidzonej korporacji Arasaka.

W Cyberpunk 2077 Johnny Silverhand jest swego rodzaju wirtualnym bytem - jego tożsamość zapisana została na bioczipie, który w wyniku wydarzeń przedstawionych na wczesnym stadium gry zostaje umieszczony w mózgu V. Silverhand oraz V stają się nierozłączną "parą", albowiem główny bohater nie będzie mógł łatwo pozbyć się czipa z tożsamością Silverhanda.

Johnny Silverhand nie pojawia się w fizycznej postaci w świecie gry. Zamiast tego rolę obecność można porównać do bycia "cyfrowym duchem" - objawia się jedynie V i jedynie z głównym bohaterem może się komunikować. Inne postacie ze świata gry nie mogą zobaczyć ani usłyszeć Johnny'ego.

Johnny pomimo bycia wirtualnym bytem ma własne dążenia i własną osobowość. Nie jest to też jednoznacznie zła lub dobra postać. Silverhand nie jest kreowany na typowego złoczyńcę, tylko dobrze wiemy jakie ma dążenia i dowiadujemy się jak planuje sfinalizować przerwane plany z przeszłości.

Rola Johnny'ego Silverhanda w grze

Johnny Silverhand nie jest klasycznym towarzyszem, który byłby w stanie aktywnie pomagać V w zaliczaniu kolejnych misji fabularnych - Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Johnny Silverhand nie jest klasycznym towarzyszem, który byłby w stanie aktywnie pomagać V w zaliczaniu kolejnych misji fabularnych. Nie może on się "zmaterializować" po to żeby dołączyć do rozmowy z jakąś postacią niezależną czy zaoferować V wsparcie w wygraniu jakiejś walki.

Obecność Johnny'ego należy traktować w kategoriach cichego doradcy. Może on sugerować V jak się zachować w danej sytuacji czy dzielić się swoją wiedzą na temat wydarzeń czy napotykanych postaci, które znał w przeszłości. V nie jest zmuszany do spełniania próśb Silverhanda czy zachowywania się w taki sposób w jaki Silverhand by zapragnął. Jako gracz masz pełną kontrolę nad V i nad tym jaką decyzję podjąć w danej sytuacji.

Johnny Silverhand - czy to ważna postać fabularna?

Tak, Johnny Silverhand jest jedną z najważniejszych postaci w grze - Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, Johnny Silverhand jest jedną z najważniejszych postaci w grze. Jest on ściśle powiązany z głównym wątkiem fabularnym gry i pojawia się w wielu głównych i pobocznych misjach. Nie sugeruj się tym, że nie spotkasz go już na samym początku gry, gdyż pierwszy akt kampanii należy traktować bardziej jako wprowadzenie do dalszej części historii.

Grywalne sceny z udziałem Johnny'ego - czy są w grze?

Tak, przy czym nie ma mowy o sytuacji, w której Johnny Silverhand całkowicie zastąpi V - Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, przy czym nie ma mowy o sytuacji, w której Johnny Silverhand całkowicie zastąpi V. Możesz po prostu rozegrać kilka scen jako Johnny Silverhand. Ma to na celu lepsze poznane tej postaci oraz wydarzeń z przeszłości, które doprowadziły do stanu umieszczenia świadomości Johnny'ego na bioczipie.

Czy Johnny Silverhand jest dobrą czy złą postacią?

Nie jest to pytanie, na które można udzielić jednoznacznej odpowiedzi - Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie jest to pytanie, na które można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W trakcie przechodzenia gry możesz lepiej poznać motywacje Johnny'ego Sivlerhanda. Każdy gracz będzie miał inne zdanie na temat Johnny'ego i objawi się to wykonywaniem questów po myśli Silverhanda lub w taki sposób żeby pokrzyżować jego plany.

Czy można nawiązać romans z Johnnym Silverhandem?

Autorzy gry nie przewidzieli takiej opcji - Cyberpunk 2077: Johnny Silverhand - Keanu Reeves - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Autorzy gry nie przewidzieli takiej opcji. Nie ma możliwości romansowania z Johnnym Silverhandem. W trakcie przechodzenia gry możesz natomiast bliżej poznać dwie żeńskie postacie, które w przeszłości były związane z Johnnym - mowa to o Rogue i Alt Cunningham.