Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Przebijające pociski - jak działają? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2020

Gra Cyberpunk 2077 oferuje sporo możliwości, jeśli chodzi o wybór używanego uzbrojenia. Możesz korzystać z broni białej, granatów, hakowania przeciwników czy broni dystansowej. Z kolei broń dystansowa dzieli się na kilka rodzajów - jednym z nich są bronie umożliwiające przebijanie osłon. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak działają przebijające pociski.

Jak korzystać z przebijających pocisków?

Przebijające pociski są w stanie zadać obrażenia, nawet jeśli przeciwnik ukrywa się za osłoną - Cyberpunk 2077: Przebijające pociski - jak działają? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Przebijające pociski są w stanie zadać obrażenia, nawet jeśli przeciwnik ukrywa się za osłoną. Dostęp do nich jest bardzo prosty - wystarczy, że zdobędziesz broń oznaczoną typem Tech (sprawdzisz to w ekwipunku, najeżdżając na daną broń). Nie są to rzadkie przedmioty. Bez problemu kupisz je u dowolnego sprzedawcy broni, a nawet zdobędziesz od pokonanych przeciwników czy znajdziesz w eksplorowanych lokacjach.

Broń typu Tech charakteryzuje się możliwością naładowania i tym samym zwiększenia obrażeń oraz możliwością przebijania osłon - Cyberpunk 2077: Przebijające pociski - jak działają? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Broń typu Tech charakteryzuje się możliwością naładowania i tym samym zwiększenia obrażeń oraz możliwością przebijania osłon. Aby naładować broń Tech przytrzymaj przycisk strzelania - broń się naładuje, a po chwili wystrzeli naładowane pociski (jeden taki strzał zużyje kilka sztuk amunicji).

Oczywiście, naładowane pociski nie są w stanie przebić każdej osłony, a jeśli już to zrobią, zadadzą mniejsze obrażenia. Możesz bez problemu przebić osłony w postaci cienkich blach czy płotów, ale nie ma możliwości zadawania obrażeń np. przez grube ściany.