Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Zdobycie Flatheada bez walki - czy jest to możliwe? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Z tej strony poradnika do gry Cyberpunk 2077 dowiesz się, czy możesz zdobyć Flatheada bez walki i wykonać zadanie w pokojowy sposób.

Flathead to prototyp robota bojowego, którego musisz odzyskać na zlecenie Dexa DeShawna w misji Bilet wstępu (The Pickup). Misję tę możesz rozegrać na wiele sposobów, ale zdecydowana większość rozwiązań kończy się walką. Istnieje jednak pewien sposób, który umożliwia zdobycie Flatheada bez rozlewu krwi i bez konieczności współpracy z MiliTechem co gwarantuje zachowanie dobrych stosunków z gangiem Maelstrom.

Flathead - rozwiązanie pokojowe

Zanim zabierzesz się za wykonywanie zadania Bilet wstępu (The Pickup) musisz uzbierać pokaźną kwotę na prywatnym koncie, bo aż 10 000 Eurodolarów - tyle właśnie będzie kosztować Flathead. Pieniądze możesz zdobyć na wiele sposobów: wykonując misje poboczne, pomagać NCPD w zachowaniu porządku na ulicach, sprzedając niepotrzebne rzeczy itd. Co więcej, nie możesz zadzwonić do agentki Meredith Stout, by wykluczyć współpracę z MiliTechem. Jedź na spotkanie z Jackiem przed magazynami All Foods, a następnie udaj się na spotkanie z szefem gangu Maelstromu.

Zamiast Roycea przywita was Dum Dum, który poprosi, byście usiedli na kanapie - Cyberpunk 2077: Zdobycie Flatheada bez walki - czy jest to możliwe? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zamiast Royce'a przywita was Dum Dum, który poprosi, byście usiedli na kanapie. Jackie odmówi i dojdzie do konfliktu. Jeśli nie skorzystasz z szybkiej opcji dialogowej, by uspokoić swojego kompana, dojdzie do rozlewu krwi i nie będziesz mieć okazji na pokojowe zakończenie misji.

Gdy Royce wyjdzie ze swojego biura i włączy się do negocjacji powiedz, że masz pieniądze i zapłacisz za Flatheada - Cyberpunk 2077: Zdobycie Flatheada bez walki - czy jest to możliwe? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Gdy Royce wyjdzie ze swojego biura i włączy się do negocjacji powiedz, że masz pieniądze i zapłacisz za Flatheada. Po krótkiej chwili aktualny przywódca Maelstromu zapyta dla kogo pracujesz i dojdzie do przepychanek słownych.

Royce nie będzie przekonany co do Twoich intencji, wyciągnij więc broń i zmuś go, by jeszcze raz przemyślał Twoją ofertę - Cyberpunk 2077: Zdobycie Flatheada bez walki - czy jest to możliwe? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Royce nie będzie przekonany co do Twoich intencji, wyciągnij więc broń i zmuś go, by jeszcze raz przemyślał Twoją ofertę. Następnie zapłać mu z własnej kieszeni tak, jak się umówiliście. Teraz możesz zabrać Flatheada ze stołu i wyjść z magazynów All Foods. Siły Militechu nie pojawią się na terenie gangu i nie dojdzie do żadnej walki.