Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 zamieściliśmy komplet informacji na temat Jackiego Wellesa, który jest jednym z towarzyszy V i może pomagać głównemu bohaterowi / bohaterce w wybranych głównych misjach. Dowiesz się kto to jest Jackie Welles, kiedy po raz pierwszy się go spotyka i jak wygląda współpraca z Jackiem.

Jackie Welles - kto to jest?

Jackie Welles to mężczyzna hiszpańskiego pochodzenia, który jest jedną z ważniejszych postaci niezależnych pojawiających się w grze Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jackie Welles to mężczyzna hiszpańskiego pochodzenia, który jest jedną z ważniejszych postaci niezależnych pojawiających się w grze Cyberpunk 2077. To były członek gangu Valentinos, z którym V zaprzyjaźnia się (w różnych okolicznościach - w zależności od wybranego pochodzenia).

V oraz Jackie wspólnie przystępują do wielu misji fabularnych w ramach pierwszego aktu kampanii. Obecność Jackiego jest zawsze odgórnie narzucona i nie możesz przegapić żadnej szansy wspólnego przystąpienia z nim do jakiegoś zadania.

Jackie i V - okoliczności pierwszego spotkania

Moment pierwszego spotkania z Jackiem Wellesem w grze jest uzależniony od wybranego pochodzenia / przeszłości V - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Moment pierwszego spotkania z Jackiem Wellesem w grze jest uzależniony od wybranego pochodzenia / przeszłości V:

Jeśli wybrałeś pochodzenie Nomada, to Jackie będzie klientem głównego bohatera / bohaterki. Spotkasz się z nim w budynku na pustkowiach i będziesz musiał pomóc mu w przeszmuglowaniu ładunku do Night City.

Jeśli wybrałeś pochodzenie Punk, to z Jackiem spotkasz się po raz pierwszy w dość niemiłej atmosferze - zatrzyma on V przy próbie kradzieży luksusowego auta - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jeśli wybrałeś pochodzenie Punk, to z Jackiem spotkasz się po raz pierwszy w dość niemiłej atmosferze - zatrzyma on V przy próbie kradzieży luksusowego auta. Dalszy przebieg wydarzeń sprawi, że Jackie i V znajdą się w tej samej niekorzystnej sytuacji i siłą rzeczy zaczną ze sobą współpracować.

Jeśli wybrałeś pochodzenie Korp, to Jackie i V już w momencie rozpoczęcia gry będą się znali - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jeśli wybrałeś pochodzenie Korp, to Jackie i V już w momencie rozpoczęcia gry będą się znali. Jackie po raz pierwszy skontaktuje się z tobą jeszcze podczas pobytu w wieżowcu Arasaka Tower, zaś później osobiście spotkasz się z nim w Lizzie's Bar.

Niezależnie od wybranego wariantu pochodzenia po ukończeniu prologu załączy się filmik przerywnikowy obrazujący rozwijanie relacji z Jackiem na przełomie kilku miesięcy - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Niezależnie od wybranego wariantu pochodzenia po ukończeniu prologu załączy się filmik przerywnikowy obrazujący rozwijanie relacji z Jackiem na przełomie kilku miesięcy. Akt 1 kampanii rozpocznie się w momencie, w którym Jackie i V dotrą do miejsca rozegrania wspólnej misji ratunkowej.

Jackie - zasady współpracy z towarzyszem

Jackie pojawia się w tych głównych misjach, w których zaplanowali to autorzy - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jackie pojawia się w tych głównych misjach, w których zaplanowali to autorzy. Bohaterowie wspólnie zaliczają wtedy misję podróżując razem po kolejnych związanych z nią lokacjach.

Opcjonalnie w przerwach pomiędzy głównymi misjami możesz kontaktować się z Jackiem z użyciem telefonu - znajduje się on na liście kontaktów.

Udział Jackiego w misjach fabularnych został zaplanowany w taki sposób żeby nie przeszkadzał ci w prowadzonych działaniach - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Udział Jackiego w misjach fabularnych został zaplanowany w taki sposób żeby "nie przeszkadzał ci" w prowadzonych działaniach. Jeśli będziesz chciał skradać się w danej misji, to Jackie również będzie pozostawał w ukryciu. Jeśli otworzysz ogień do przeciwników, to Jackie zacznie cię wspierać przy ich atakowaniu.

Nie musisz w żaden sposób ochraniać Jackiego ani martwić się o konieczność ratowania go w kryzysowych sytuacjach, ale z drugiej strony nie można mu niestety wydawać żadnych poleceń. Wszystkie akcje podejmuje on autonomicznie.

Jackie i V - czy możliwy jest romans?

Nie, autorzy nie przewidzieli opcji romansu pomiędzy V i Jackiem - Cyberpunk 2077: Jackie Welles - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie, autorzy nie przewidzieli opcji romansu pomiędzy V i Jackiem. Możecie natomiast stać się dobrymi przyjaciółmi i wiele rozmów z Jackiem oferuje też okazję do zadawania pytań m.in. na temat jego samego czy jego pasji do motocykli.