Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Opuszczenie mapy świata - czy jest możliwe? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Z tej strony poradnika do gry Cyberpunk 2077 dowiesz się, czy jest możliwe opuszczenie mapy świata i ucieczka się z Night City.

Granica Night City - czy da się przekroczyć?

Mapa świata w grze Cyberpunk 2077 wraz z niegościnnymi obszarami poza miastem (pustkowia Badlands) jest naprawdę duża, a na granicach Night City umieszczono sporych rozmiarów tablice informujące o tym, że jadąc dalej w tę stronę opuścisz miasto - Cyberpunk 2077: Opuszczenie mapy świata - czy jest możliwe? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Mapa świata w grze Cyberpunk 2077 wraz z niegościnnymi obszarami poza miastem (pustkowia Badlands) jest naprawdę duża, a na granicach Night City umieszczono sporych rozmiarów tablice informujące o tym, że jadąc dalej w tę stronę opuścisz miasto.

Gdy przejedziesz granicę miasta Night City, na ekranie pojawi się komunikat zachęcający Gracza do zawrócenia, ponieważ niczego dalej nie znajdzie - przynajmniej na razie - Cyberpunk 2077: Opuszczenie mapy świata - czy jest możliwe? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Gdy przejedziesz granicę miasta Night City, na ekranie pojawi się komunikat zachęcający Gracza do zawrócenia, ponieważ niczego dalej nie znajdzie - przynajmniej na razie. Gdy dalej będziesz jechać w tym kierunku, ekran zamaże się na czarno i pojawisz się ponownie przy tablicy informacyjnej.

Jak opuścić mapę świata?

Mapę świata Cyberpunk 2077 można opuścić na kilka sposobów jednak jest to związane z zakończeniami gry - nie będziemy ich jednak tutaj spojlerować, by nie popsuć Ci frajdy z samodzielnego ukończenia głównego wątku fabularnego Cyberpunk 2077. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wszelkich możliwych zakończeń, opisaliśmy je wszystkie w rozdziale Zakończenia.