Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Rayfield Aerondight - jak zdobyć? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do Cyberpunk 2077 podpowiadamy jak odblokować najdroższy pojazd w grze - Rayfield Aerondight Guinevere. Dowiesz się jakie są wymagania do zakupienia tego auta i ile ono kosztuje.

Dla przypomnienia Rayfield Aerondight Guinevere to jeden z najbardziej luksusowych pojazdów w grze - Cyberpunk 2077: Rayfield Aerondight - jak zdobyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Dla przypomnienia Rayfield Aerondight "Guinevere" to jeden z najbardziej luksusowych pojazdów w grze. Jego nazwa nawiązuje to srebrnego miecza Aerondight znanego z Wiedźmina.

Jako że jest to wyjątkowy pojazd przez długi czas nie będziesz mógł dodać go do swojej kolekcji. W ramach ciekawostki warto zaznaczyć, że kradzież pojazdu Aerondight jest powiązana z questem pochodzenia V-punka. Niestety w ramach rozgrywania prologu dla tego wariantu przeszłości bohatera uda ci się jedynie wsiąść do kabiny auta. Nie będziesz mógł odjechać z podziemnego garażu tym samochodem.

Rayfield Aerondight nie może zostać odblokowany za darmo wraz z innymi darmowymi pojazdami - Cyberpunk 2077: Rayfield Aerondight - jak zdobyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Rayfield Aerondight nie może zostać odblokowany za darmo wraz z innymi darmowymi pojazdami. Musisz go zakupić, przy czym żeby w ogóle pojawiła się taka opcja trzeba najpierw awansować V na 50 poziom reputacji.

Wszystkie informacje na temat gromadzenia reputacji znajdziesz na osobnej stronie naszego poradnika. Dla przypomnienia xp dla reputacji możesz zdobywać m.in. dzięki pomaganiu mieszkańcom Night City oraz odpowiadaniu na wezwania NCPD (niebieskie ikony wydarzeń na mapie świata).

Niedługo po awansowaniu na 50 poziom reputacji powinna się z tobą skontaktować Wakako Okada - Cyberpunk 2077: Rayfield Aerondight - jak zdobyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Niedługo po awansowaniu na 50 poziom reputacji powinna się z tobą skontaktować Wakako Okada. Wiadomość od niej będzie zawierała ofertę zakupu samochodu Rayfield Aerondight. Oferta ta zostanie dodana do twojego dziennika jako jeden z questów z grupy Automania (Rides).

Miejsce zakupu auta to dzielnica North Oak w Westbrook - Cyberpunk 2077: Rayfield Aerondight - jak zdobyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Miejsce zakupu auta to dzielnica North Oak w Westbrook. Jest to niestety bardzo droga maszyna - Rayfield Aerondight kosztuje aż 225000 kredytów.