Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Ceny u handlarzy - jak obniżać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Niezależnie od obranego stylu rozgrywki w Cyberpunk 2077, prawdopodobnie zdarzy Ci się korzystać z usług handlarzy. Możesz u nich kupować całkowicie nową broń, pancerz czy wszczepy, ale ważna jest też możliwość dokupienia amunicji czy medykamentów. Z tego względu, warto wiedzieć jak obniżać ceny i co robić, aby nie przepłacić za dany towar - dowiesz się tego na niniejszej stronie poradnika.

Jak obniżać ceny u handlarzy?

Na początku trzeba wspomnieć, że nie wszyscy handlarze posiadają takie same ceny - Cyberpunk 2077: Ceny u handlarzy - jak obniżać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Na początku trzeba wspomnieć, że nie wszyscy handlarze posiadają takie same ceny. Może się zdarzyć, że dokładnie ten sam przedmiot będzie posiadał różne ceny u różnych sprzedawców - jeśli więc np. poszukujesz konkretnego wszczepu, warto odwiedzić kilku ripperdoców i porównać oferty. Oprócz tego, dla niektórych sprzedawców możesz wykonać misję, co wpływa na obniżenie cen.

Działanie sprzedawców i wszystkich elementów z nimi powiązanych dokładnie opisaliśmy na osobnej stronie poradnika - Handlarze.

Powyższe informacje są jednak tylko pomniejszymi czynnikami wpływającymi na ceny - Cyberpunk 2077: Ceny u handlarzy - jak obniżać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Powyższe informacje są jednak tylko pomniejszymi czynnikami wpływającymi na ceny. Głównym sposobem na obniżenie cen u handlarzy jest zwiększanie poziomu reputacji. Reputację czy inaczej Street Card zdobywasz poprzez wykonywanie większości aktywności w grze. Zabijając przeciwników i wykonując misje szybko osiągniesz kolejne poziomy reputacji. Jeśli zależy Ci na szybkim rozwijaniu reputacji, bierz udział we wszystkich kontraktach i reaguj na wszystkie zgłoszone przestępstwa. Co więcej, kolejne poziomy reputacji nie tylko zmniejszają ceny, ale też zwiększają asortyment dostępny u sprzedawców. Poziom reputacji Twojej postaci oraz bonusy z tego płynące możesz sprawdzić w statystykach bohatera.