Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Rupiecie - czy mają zastosowanie? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2020

Eksploracja Night City w Cyberpunk 2077 wiąże się ze zdobywaniem ogromnej liczby przedmiotów. W dużej części będą to rupiecie (Junk), które z pozoru wydają się niepotrzebne. Nie jest to jednak prawda - nawet rupiecie znajdują w grze swoje zastosowanie. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, co zrobić z rupieciami.

Do czego służą rupiecie?

Na początku warto wspomnieć, że rupiecie można sprzedać - są one jednak mało warte, więc nie jest to szybki sposób na zarabianie kredytów - Cyberpunk 2077: Rupiecie - czy mają zastosowanie? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Na początku warto wspomnieć, że rupiecie można sprzedać - są one jednak mało warte, więc nie jest to szybki sposób na zarabianie kredytów. Dużo lepszym zastosowaniem rupieci jest przerabianie ich na materiały do craftingu (komponenty). Wystarczy, że w ekwipunku najedziesz na dany rupieć i przytrzymasz klawisz rozkładania przedmiotu. Po chwili rupieć zniknie, a Twoje zasoby komponentów zostaną zwiększone. Z kolei komponenty możesz wykorzystać do craftingu - dzięki nim stworzysz nowe przedmioty lub ulepszysz istniejące.

Rozkładanie rupieci możesz w pełni zautomatyzować dzięki perkowi (atutowi) Złomowanie (Scrapper) - Cyberpunk 2077: Rupiecie - czy mają zastosowanie? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Rozkładanie rupieci możesz w pełni zautomatyzować dzięki perkowi (atutowi) Złomowanie (Scrapper). Sprawia on, że podnoszone rupiecie zostają natychmiast rozłożone na komponenty. Atut znajdziesz w Zdolnościach technicznych w kategorii Wytwarzanie.