Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Szybka podróż - jak korzystać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika wyjaśniamy jak odblokować opcję szybkiej podróży w Cyberpunk 2077. Dowiesz się jakie są wymagania do skorzystania z szybkiej podróży (fast travel) oraz czy szybka podróż w C2077 jest darmowa.

1 - Cyberpunk 2077: Szybka podróż - jak korzystać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Mechanika szybkiej podróży w Cyberpunk 2077 nie jest przesadnie skomplikowana - Cyberpunk 2077: Szybka podróż - jak korzystać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Mechanika szybkiej podróży w Cyberpunk 2077 nie jest przesadnie skomplikowana. Funkcja ta może być bardzo pomocna jeśli np. na potrzeby questu musisz dotrzeć do wyraźnie oddalonej dzielnicy miasta i nie chcesz tracić czasu podróżując tam samochodem czy podążając pieszo.

W miarę eksploracji Night City będziesz odkrywał kolejne Punkty Szybkiej Podróży - są to niebieskie ikony. Możesz po dotarciu do dowolnej z tych lokacji wejść w interakcję ze stanowiskiem do "zamawiania" szybkiej podróży.

Miejscem docelowym może być wyłącznie któryś z innych odkrytych Punktów Szybkiej Podróży - Cyberpunk 2077: Szybka podróż - jak korzystać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Miejscem docelowym może być wyłącznie któryś z innych odkrytych Punktów Szybkiej Podróży. Nie możesz przenieść się do dowolnego znacznika na mapie. Na szczęście punkty fast travel są gęsto porozmieszczane po mapie Night City i nigdy nie musisz tracić dużo czasu na dotarcie do faktycznego celu wędrówki.

Szybka podróż w grze jest darmowa, aczkolwiek w określonych sytuacjach może być zablokowana. Stanie się tak jeśli:

  1. Zaliczasz aktualnie ważny quest, którego nie można przerwać.
  2. Staczasz z kimś walki - oddal się od wrogów żeby zakończyć "oficjalnie" bitwę lub dokończ starcie.
  3. Bohater jest poszukiwany przez policję - musisz najpierw doprowadzić do zgubienia stróżów prawa, tzn. zniknięcia wszystkich policyjnych gwiazdek z ekranu.