Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Reputacja - Street Cred | Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Świat Cyberpunka 2077 to idealne miejsce dla ludzi kochających modne dodatki, ubrania i przeróżne gadżety - Reputacja - Street Cred | Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Świat Cyberpunka 2077 to idealne miejsce dla ludzi kochających modne dodatki, ubrania i przeróżne gadżety. Da Ci to wiele swobody i możliwości zmian. Dzięki temu będziesz mógł w każdej chwili modyfikować wygląd swojej postaci i sprawdzać jak wpłynie to na innych bohaterów gry.

Jak działa street cred?

Każde ubranie posiada osobną statystykę street cred, która nie wpływa bezpośrednio na walkę ani na umiejętności bohatera - Reputacja - Street Cred | Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Każde ubranie posiada osobną statystykę street cred, która nie wpływa bezpośrednio na walkę ani na umiejętności bohatera. Wpływa jednak ona na to jak widzą Cię inni oraz na twoją reputację, np. otrzymujesz więcej punktów za zabijanie przeciwników.

Reputacja a system moralności

Decyzje podejmowane przez nas nie są jednoznaczne. W grze brak systemu, który określi nasze działania jako negatywne bądź pozytywne. Decyzje, które podejmujemy w grze mają jednak wpływ na świat oraz na pozostałych bohaterów, jednak ich konsekwencje nie są łatwe do przewidzenia.