Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 29 grudnia 2020

W Cyberpunk 2077 natrafisz na cyberpsychopatów. Są to specjalni przeciwnicy, na których natrafisz eksplorując mapę gry. Twoim zleceniodawcą i wsparciem będzie Regina, które odezwie się do ciebie, gdy tylko będziesz w okolicy.

Cyberpsychopaci - kim są?

Cyberpsychopaci to mini bossowie, których napotkasz podróżując po mieście - Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpsychopaci to mini bossowie, których napotkasz podróżując po mieście. Twoim zadaniem jest ich neutralizacja. Do Ciebie należy wybór czy chcesz pozbawić ich życia, czy po prostu unieszkodliwić.

Każde zadanie przebiega w podobny sposób, musisz zlokalizować cyberpsychopatę, zneutralizować go, a następnie zebrać potrzebne informacje i przesłać je do Reginy.

Za wykonane zadania otrzymasz:

 1. Punkty reputacji;
 2. Punkty doświadczenia;
 3. Pieniądze.

Wszyscy cyberpsychopaci - lista

W Cyberpunk 2077 natrafisz na 17 cyberpsychopatów - Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W Cyberpunk 2077 natrafisz na 17 cyberpsychopatów. Każdy z nich będzie chował się w innej lokacji, używał innej broni, a co za tym idzie, walka z nimi może zdecydowanie się różnić.

W naszym poradniku opisaliśmy wszystkie zadania związane z cyberpsychopatami. Znajdziesz dokładną ich lokalizację oraz opis walki, z każdym z nich.

 1. Gdzie leży pies pogrzebany;
 2. Demony wojny;
 3. Porucznik Mower;
 4. Głęboko pod ziemią;
 5. Bilet do pierwszej ligi;
 6. Krwawy rytuał;
 7. Dom na wzgórzu;
 8. Druga szansa;
 9. Dym na molo;
 10. Prawo Talionu;
 11. Ziemia jałowa;
 12. Tanio i źle;
 13. Pod mostem;
 14. Litera Prawa;
 15. Seaside Cafe;
 16. Duch z miasta nocy;
 17. I nikt cię nie wysłucha.

Rozpoczęcie zadania - Psycho Killer, Qu'est-ce Que C'est?

Aby rozpocząć neutralizowanie cyberpsychopatów musisz najpierw ukończyć zadanie główne - Ostatnia taka robota - Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Aby rozpocząć neutralizowanie cyberpsychopatów musisz najpierw ukończyć zadanie główne - Ostatnia taka robota. Ukończenie tej misji sprawi, że odblokujesz questa - Psycho Killer, Qu'est-ce Que C'est?.

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie zadania z cyberpsychopatami od razu będą dostępne. Czasami będziesz zmuszony wykonywać inne zadania fabularne, aby dostać się do coraz to silniejszych przeciwników.

Odkrywanie cyberpsychopatów

1 - Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Cyberpsychopaci często pojawiają się na mapie w postaci zadań pobocznych - Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpsychopaci często pojawiają się na mapie w postaci zadań pobocznych. Gdy tylko się do nich zbliżysz powinieneś otrzymać telefon od Reginy, która poinformuje cię o zagrożeniu.

Nie ruszają się oni jednak ze swojej kryjówki. Możesz, więc swobodnie zostawić przeciwnika na później jeśli tylko odczujesz taką potrzebą bądź uznasz, że ma za wysoki poziom.

W grze Cyberpunk 2077 istnieje wiele punktów, które służą do rozwijania bohatera. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak najszybciej i najlepiej wzmocnić swoją postać zajrzyj na strony:

 1. XP - jak szybciej zdobywać?
 2. Rozwój postaci - jak przebiega?
 3. Najlepsze buildy V

Bugi w Podejrzeniach cyberpsychozy

W grze występują liczne błędy, które mogą sprawić, że nie będziesz w stanie ukończyć danego zadania z cyperpsychopatą, np. widoczne poniżej zbugowane ciało. Zalecamy zapisać grę przed zbliżeniem się do miejsca misji. Warto również specjalnie nie powodować gliczy, np. rzucając niezliczoną ilością granatów bądź wjeżdżając autem na teren misji.

Jeśli zobaczysz bug uniemożliwiający ci zabicie cyberpsychopaty bądź zebrania drzazgi, od razu wczytaj wcześniejszy stan gry.

2 - Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Prawidłowy układ - Cyberpunk 2077: Cyberpsychopaci - lista, kim są, jak pokonać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Prawidłowy układ