Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Czy można odblokować Basilisk / Militech? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 20 lipca 2023

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 dowiesz się czy można dodać czołg Panzer - Militech Basilisk do garażu V. Jest to unikalny, uzbrojony pojazd, z którym powiązanych jest kilka pobocznych misji gry.

1 - Cyberpunk 2077: Czy można odblokować Basilisk / Militech? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Dla przypomnienia Militech Basilisk to pojazd wojskowy, który można przyrównać do czołgu (Panzer) - Cyberpunk 2077: Czy można odblokować Basilisk / Militech? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Dla przypomnienia Militech Basilisk to pojazd wojskowy, który można przyrównać do czołgu (Panzer). Maszyna ta jest wyposażona w silne działo zdolne do skutecznego atakowania celów, jak również posiada środki obronne, które można aktywować w sytuacji zagrożenia.

Istotną cechą czołgu - Basiliska jest to, że pojazd nie styka się bezpośrednio z podłożem, tylko lewituje w niewielkiej wysokości nad ziemią. Rozwiązanie to ma praktycznie same zalety. Czołg znacznie lepiej radzi sobie w terenie i nie musisz się tak bardzo obawiać np. zderzeń z głazami czy ogólnego spowalniania przez nierówności terenu.

Z czołgiem - Basiliskiem powiązana jest poboczna linia fabularna Panam, czyli najemniczki, którą spotyka się po raz pierwszy w ramach zaliczania głównej fabuły - Cyberpunk 2077: Czy można odblokować Basilisk / Militech? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Z czołgiem - Basiliskiem powiązana jest poboczna linia fabularna Panam, czyli najemniczki, którą spotyka się po raz pierwszy w ramach zaliczania głównej fabuły. Konkretnie chodzi tu o następujące poboczne misje:

  1. Nie mów Saulowi - Pojawia się okazja do napadnięcia na konwój Militechu, którym Basilisk transportowany jest w częściach.
  2. Właściwy moment - V może usiąść za sterami zbudowanego czołgu i przetestować Basiliska w warunkach bojowych.
Gra niestety nie pozwala korzystać z czołgu - Basiliska podczas swobodnej eksploracji mapy po ukończeniu linii fabularnej Panam - Cyberpunk 2077: Czy można odblokować Basilisk / Militech? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Gra niestety nie pozwala korzystać z czołgu - Basiliska podczas swobodnej eksploracji mapy po ukończeniu linii fabularnej Panam. Jest to niemożliwe nawet pomimo tego, że Basilisk będzie stał zaparkowany w nowym obozie nomadów. Można jedynie podejrzewać, że zaprogramowanie podróżowania czołgiem po ulicach Night City było zbyt problematyczne.

Jest szansa, że Basilisk lub inne wojskowe pojazdy pojawią się w dodatkach fabularnych do Cyberpunk 2077.

Nad czołgiem - Basiliskiem możesz ponownie przejąć kontrolę jeśli wybierzesz zakończenie Panam, które dokładniej opisaliśmy w rozdziale Zakończenia - Cyberpunk 2077: Czy można odblokować Basilisk / Militech? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nad czołgiem - Basiliskiem możesz ponownie przejąć kontrolę jeśli wybierzesz zakończenie Panam, które dokładniej opisaliśmy w rozdziale Zakończenia. Gra kilka razy pozwoli ci użyć Panzera po to żeby pozbyć się wrogich oddziałów.