Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Ogólny opis frakcji w Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Cyberpunka 2077 znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat głównych frakcji zamieszkujących świat gry. Dowiesz się jak mogą wyglądać relacje z nimi i jak wpływają na przebieg rozgrywki. Poniżej znajdziesz krótkie opisy poszczególnych frakcji. Dokładną specyfikacją każdej grupy znajdziemy się na osobnych stronach poradnika.

Voodoo Boys

Voodoo Boys to gang interesujący się narkotykami oraz magią i rytuałami, z którym ma się do czynienia przede wszystkim w dzielnicy Pacifica - Ogólny opis frakcji w Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Voodoo Boys to gang interesujący się narkotykami oraz magią i rytuałami, z którym ma się do czynienia przede wszystkim w dzielnicy Pacifica. Skupia on też wokół siebie postacie świetne radzące sobie z hakowaniem. Członkowie tego gangu są sadystyczni i bezlitośni. Dla nich nie ma powodu, ani do litości, ani do morderstwa. Robią co chcą, więc lepiej nie stawiaj na ich drodze.

Na czele Voodoo Boys stoi Maman Brigitte z powyższego obrazka.

Inną ważną postacią w gangu Voodoo Boys jest Placide - Ogólny opis frakcji w Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Inną ważną postacią w gangu Voodoo Boys jest Placide. Pojawia się on nie tylko jako osoba postronna, ale może także towarzyszyć V w trakcie wykonywania zleceń na polecenie gangu.

Maelstrom

Ten gang nie jest duży, ponieważ prawie w całości wytępiony przez Inkwizytorów. Członkowie Maelstrom kontrolują obszary wokół portu.

Animals

Animals to bardzo agresywny gang, posiadający wręcz zwierzęce instynkty - Ogólny opis frakcji w Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Animals to bardzo agresywny gang, posiadający wręcz zwierzęce instynkty. Kładą oni duży nacisk na sprawność fizyczną, niezależnie czy poprzez trening, czy narkotyki.

Na czele Animals stoi Sasquatch z powyższego obrazka i wiadomo już, że będzie ona jednym z bossów gry.

Valentino's

Członkowie gangu Valentino's skupiają się na uwodzeniu najatrakcyjniejszych kobiet w całym Night City. Zazwyczaj bywają niegroźni, a przynajmniej nie powinni zaatakować pierwsi.

Nomads

Grupa ta składa się z rodzin, które straciły swoje dachy nad głową przez rozwijające się korporacje. Żyją z tego co znajdą i ukradną. Ich sprzęt, mimo niskich kosztów, jest zabójczy.

Tyger's Claw

Gang ten nie interesuje się nowinkami technologicznymi. Cenią oni sobie sztuki walki i tradycyjne japońskie bronie.