Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Wskaźniki obrażeń - jak wyłączyć? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2020

Wyskakujące wskaźniki obrażeń po trafienia wroga w Cyberpunk 2077 mogą nie przypaść do gustu wszystkim graczom. Na szczęście, wszystkie punkty z obrażeniami możesz swobodnie edytować i wpływać na ich wyświetlanie. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak to zrobić.

Wyłączenie wskaźników

Wskaźniki obrażeń możesz wyłączyć (lub zmieniać ich ustawienia) w opcjach gry w zakładce Interfejs - Cyberpunk 2077: Wskaźniki obrażeń - jak wyłączyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Wskaźniki obrażeń możesz wyłączyć (lub zmieniać ich ustawienia) w opcjach gry w zakładce Interfejs. Na elementy pojawiające się podczas trafienia wroga możesz wpływać dzięki następującym opcjom:

  1. Tryb wyświetlania wskaźników obrażeń (Damage Numbers Mode) - główna opcja wpływająca na latające punkty obrażeń po trafieniu wroga. Jest ona domyślnie włączona, ale możesz ją wyłączyć lub zmienić tryb. Tryby pozwalają wpływać na to czy wyświetlane są obrażenia wszystkich trafień czy też nagromadzone obrażenia (suma niedawno zadanych obrażeń). Możesz też korzystać z obu trybów jednocześnie.
  2. Przylepne wskaźniki obrażeń (Sticky Damage Numbers) - przylepne wskaźniki obrażeń działają podobnie, jak powyższe wskaźniki (posiadają też te same tryby). Różnicą jest to, że punkty obrażeń zostają widoczne nad przeciwnikiem, zamiast zniknąć po chwili.
  3. Wskaźnik trafień (Hit Indicator) - włączony wskaźnik trafień sprawia, że po trafieniu przeciwnika ujrzysz na celowniku ikonę trafienia oraz usłyszysz charakterystyczny dźwięk.
1 - Cyberpunk 2077: Wskaźniki obrażeń - jak wyłączyć? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry