Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Cenzura nagości - jak działa? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2020

Gra Cyberpunk 2077 oznaczona jest jako produkt dla osób pełnoletnich. W rozgrywce pojawia się wiele wątków nieodpowiednich dla nieletnich - przemoc, narkotyki czy nagość. Ten ostatni element można jednak w pewien sposób ograniczyć. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak działa cenzura nagości i jak ją włączyć.

Jak działa?

Cenzura nagości zakrywa miejsca intymne wszystkich postaci w Cyberpunk 2077 - Cyberpunk 2077: Cenzura nagości - jak działa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cenzura nagości zakrywa miejsca intymne wszystkich postaci w Cyberpunk 2077. Przykładowo - odsłonięte kobiece piersi zostają zakryte ubraniem. Na powyższym obrazku aktywowana została cenzura nagości. Natomiast z wyłączoną cenzurą nagości, biust powyższej kobiety nie byłby zasłonięty stanikiem.

Warto dodać, że wersja Cyberpunk 2077 wydana na konsole PlayStation (4 i 5) nie ma możliwości wyłączenia cenzury. Cenzura nagości jest tam domyślnie aktywna, wiec grając na tej platformie nie znajdziesz opcji opisanej powyżej.

Jak włączyć cenzurę nagości?

Cenzurę nagości możesz włączyć (lub wyłączyć) w opcjach gry, a dokładnie w zakładce Rozgrywka (Gameplay) - Cyberpunk 2077: Cenzura nagości - jak działa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cenzurę nagości możesz włączyć (lub wyłączyć) w opcjach gry, a dokładnie w zakładce Rozgrywka (Gameplay). W dolnej części ekranu ujrzysz opcję Cenzuruj nagość (Nudity Censor). Warto dodać, że opcję możesz zmieniać będąc tylko w głównym menu gry. To znaczy, że nie możesz zatrzymać bieżącej rozgrywki i zmienić opcji cenzury - musisz wyjść do menu głównego.