Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Romanse - lista, porady Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2021

W grze Cyberpunk 2077 natkniesz się na różnorodne postaci. Niektóre z nich mają otwarte serca i chęć romansowania z twoim bohaterem. V może próbować zdobyć serce swojego wybranka/wybranki, musi jednak pierw przemyśleć parę spraw. Na tej stronie naszego poradnika do Cyberpunka 2077 zajmiemy się romansami - dowiesz się z kim możesz romansować, od czego zależy czy postać jest chętna oraz czy w grze możesz skorzystać z usług prostytutek.

Poniżej znajduje się lista osób, z którymi można uprawiać seks i/lub nawiązać romans - Cyberpunk 2077: Romanse - lista, porady - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Lista kandydatów - romanse i seks

Poniżej znajduje się lista osób, z którymi można uprawiać seks i/lub nawiązać romans.

 1. Judy Alvarez - Judy to kobieta. Romans możliwy tylko dla V o kobiecej budowie ciała i kobiecym głosie.
 2. Meredith Stout - Meredith to kobieta. Romans (jeśli można go tak nazwać) jest zawsze dostępny.
 3. Panam Palmer - Panam to kobieta. Romans możliwy tylko dla V o męskiej budowie ciała.
 4. Kerry Eurodyne - Kerry to mężczyzna. Romans możliwy tylko dla V o męskiej budowie ciała i męskim głosie.
 5. River Ward - River to mężczyzna. Romans możliwy tylko dla V o kobiecej budowie ciała.
 6. Alt Cunningham - Alt to kobieta. Jej rola w grze jest dosyć nietypowa i jest ona powiązana z postacią Johnny'ego Silverhanda (wytłumaczenie tej sytuacji znajdziesz na stronie o Alt).
 7. Rogue Amendiares - Rogue to kobieta. Romans z nią jest nietypowy, gdyż jest on powiązany z Johnnym Silverhandem, nie z V (wytłumaczenie tej sytuacji znajdziesz na stronie o Rogue).
 8. Seksworker - To unikalna kategoria. V może odwiedzać domy uciech i korzystać z usług prostytutek niezależnie od typu ciała (męski lub kobiecy).

Czy postacie mają określone orientacje seksualne?

Tak, każdy z wymienionych kandydatów do romansu ma odgórnie narzucone preferencje seksualne. Oznacza to, że nie jest możliwe nawiązanie romansu ze 100% NPC-ów z naszego zestawienia w ramach pojedynczego przejścia gry. Grając V-mężczyzną nawiążesz maksymalnie 3 romanse, a grając V-kobietą maksymalnie 2 romanse.

Na szanse nawiązania romansu wpływają dwa czynniki:

1) Budowa ciała wybierana na samym początku kreatora (powyższy obrazek) - Cyberpunk 2077: Romanse - lista, porady - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

1) Budowa ciała wybierana na samym początku kreatora (powyższy obrazek). Możesz wybrać męską budowę ciała lub kobieca budowę ciała.

2) Ton głosu wybierany w głównym oknie kreatora - Cyberpunk 2077: Romanse - lista, porady - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

2) Ton głosu wybierany w głównym oknie kreatora. Możesz wybrać męski typ głosu (Masculine) lub kobiecy typ głosu (Feminine).

Uwaga - Postaraj się dopasować budowę ciała do tonu głosu, tzn. graj postacią o męskiej budowie ciała i męskim tonie głosu lub postacią o kobiecej budowie ciała i kobiecym głosie. W przeciwnym wypadku zablokujesz sobie dostęp do romansu z Judy lub do romansu z Riverem.

Czemu nie mogę z nim/nią romansować?

Jeśli pomimo twoich starań nie możesz doprowadzić do romansu lub do przespania się z daną postacią to wytłumaczenie takiego stanu rzeczy mogą być następujące:

 1. Dana osoba nie jest stworzona do romansowania, bo autorzy gry nie przewidzieli po prostu takiej opcji.
 2. Grasz postacią o złej budowie ciała / złym tonie głosu. W razie wątpliwości zajrzyj do podpunktu "Lista kandydatów - romanse i seks".
 3. Źle zachowałeś się w jednym z wcześniejszych zadań. To bardzo ważna informacja - romanse można zawalić jeśli podejmiesz złe decyzje we wcześniejszych questach, w których pojawia się kandydat do romansu.

Czy w Cyberpunku 2077 można odwiedzić dom uciech?

Tak. W grze będziesz mógł skorzystać z usług prostytutek. Nie jest to zależne od twojej płci czy reputacji. W tej sytuacji liczy się tylko zasobność twojego portfela. Temat ten dokładniej opisaliśmy na osobnej stronie Prostytutka / Seksworker - jak opłacić?.

Czy mogę zmienić płeć i rozpocząć nowe romanse?

Nie, nie jest to możliwe z jednej prostej przyczyny - gra nie przewiduje opcji zmiany płci, tzn. zmiany budowy ciała lub zmiany tonu głosu. Bardzo ważne jest to żeby dokonać ważnych wyborów w momencie tworzenia nowego bohatera jeśli masz w planach nawiązanie romansu z konkretną postacią (np. z Judy).