Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Poradnik do gry - wprowadzenie Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2021

Niniejszy poradnik - przewodnik po grze Cyberpunk 2077 omawia wszystkie najważniejsze elementy tej produkcji. Lektura naszego poradnika okaże się pomocna przede wszystkim w zrozumieniu wszystkich podstawowych mechanik gry. Oprócz tego będziesz mógł znaleźć rozwiązania wielu potencjalnych problemów, a także lepiej poznać Night City.

Pierwszy duży rozdział naszego przewodnika koncentruje się na omówieniu podstaw gry. Rozdział ten otwiera strona z poradami na start, które zwracają uwagę na kilka istotnych mechanik i potencjalnych zagrożeń. Na kolejnych stronach rozdziału o podstawach rozgrywki zamieściliśmy różnorakie porady, wskazówki i informacje na temat staczania walk, kreacji i rozwoju postaci, odblokowywania umiejętności i wszczepów, zwiększania reputacji, eksploracji świata gry, używania pojazdów, hakowania elementów otoczenia, korzystania z mieszkania V, czy skradania się. Znajdziesz dodatkowo poradnik do farmienia xp i lootu, a także osobny mniejszy rozdział o rekomendowanych buildach bohatera (np. rewolwerowiec, haker, technik).

Drugim bardzo rozbudowanym rozdziałem poradnika jest FAQ, w którym znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania na temat gry Cyberpunk 2077. Rozdział ten podzieliliśmy na kilka mniejszych podrozdziałów, które tematycznie powiązane są m.in. z zaliczaniem kampanii, rozwijaniem bohatera, staczaniem walk, czy używaniem wszczepów. Możesz dowiedzieć się m.in. jak zwiększać limit udźwigu, jak zdobywać legendarne przedmioty, jak zresetować perki, czy zabijanie wrogów jest obowiązkowe, jak leczyć postać, jak zdobyć najlepsze wszczepy, czy jak przygarnąć kota. W osobnym mini-rozdziale znajdziesz dodatkowo rozwiązania bardziej problematycznych zagadek, np. zagadki uwolnienia Bricka czy zaliczenia drugiego braindansu.

V nie musi być w C2077 samotnikiem. Przygotowaliśmy dwa osobne rozdziały na temat towarzyszy, a także romansów i seksu. Dowiesz się na jakich zasadach można zaliczać misje z towarzyszami, z kim V-mężczyzna oraz V-kobieta mogą nawiązać romans (wszystkie czynności prowadzące do związku / seksu pokazane zostały krok po kroku) oraz jak korzystać z usług prostytutek. W naszym przewodniku znalazło się też miejsce dla atlasu świata oraz stron na temat sekretów i znajdziek. Opisaliśmy wszystkie główne regiony mapy świata, a także przygotowaliśmy strony na temat darmowych pojazdów, ikonicznych broni, murali / kart tarota oraz przedmiotów z kolekcji Johnny'ego Silverhanda.

Przewodnik po grze Cyberpunk 2077 uzupełnia przede wszystkim poradnik trofeowy, w którym szczegółowo opisaliśmy wszystkie osiągnięcia i opracowaliśmy instrukcję odblokowania platynowego trofeum. Możesz się ponadto dowiedzieć o sterowaniu, wymaganiach sprzętowych, długości gry Cyberpunk 2077, opcjach cenzury nagości i poprawienia wydajności gry, oraz możliwościach ograniczenia przeładowanego interfejsu użytkownika.

Poradnik - przewodnik po grze Cyberpunk 2077 zawiera:

  1. Porady na start i opis wszystkich najważniejszych mechanik gry - walka, eksploracja, skradanie, stworzenie i rozwój postaci, umiejętności i wszczepy, reputacja, pojazdy, hakowanie i inne.
  2. FAQ - odpowiedzi na często zadawane pytania z kategorii V (główny bohater), Kampania, Walka, skradanie się i hakowanie, Wszczepy oraz Eksploracja Night City.
  3. Rozwiązania zagadek - uwolnienie Bricka, drugi braindans, przeprowadzenie Flatheada i inne.
  4. Romanse - opisy romansów z Judy, Panam, Kerrym, Riverem i innymi postaciami. Dodatkowo informacje o towarzyszach i prostytutkach.
  5. Rekomendowane buildy V - opisy przykładowych buildów rewolwerowiec, samuraj, haker, technik.
  6. Atlas świata - mapy Badlandów oraz dzielnic Watson, Westbrook, Pacyfika, Santo Domingo, Heywood i City Center.
  7. Zestawienia - darmowe pojazdy, ikoniczne bronie, karty tarota, kolekcja Silverhanda, drzazgi atutów.
  8. Poradnik trofeowy z opisem odblokowania platynowego trofeum.
  9. Aneks - sterowanie, wymagania sprzętowe, długość gry, cenzura, poprawienie wydajności gry, interfejs i inne.