Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2020

Z tej strony dowiesz się, jak wygląda zakończenie gry Cyberpunk 2077, jeśli zdecydowałeś się pomóc Hanako i pójść na współpracę z korporacją Arasaka.

Po tym, jak V pomaga Hanako w realizacji planu odbicia Arasaka Tower z rąk Yorinobu, córka cesarza dotrzymuje swojego słowa i zgadza się pomóc w usunięciu biochipu. V zostawia Hanako z jej bratem, a sam udaje się z Hellmanem do windy. Tam po raz kolejny traci przytomność.

Daleko od domu (Where is My Mind?)

V zostaje przeniesiony na orbitalną stacje kosmiczną Arasaki, gdzie najlepsi neurochirurdzy starają się usunąć biochip z jego głowy - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

V zostaje przeniesiony na orbitalną stacje kosmiczną Arasaki, gdzie najlepsi neurochirurdzy starają się usunąć biochip z jego głowy. W trakcie operacji masz ostatnią okazję porozmawiać z Johnnym Silverhandem, który za chwile ma przestać istnieć.

Po konfrontacji z Johnnym, obudzisz się na sali operacyjnej - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Po konfrontacji z Johnnym, obudzisz się na sali operacyjnej. Niestety, nikt nie będzie chciał udzielić Ci jakichkolwiek informacji na temat tego, jak zakończyła się operacja i jaki miała ona wpływ na osobowość V. Zostaniesz odprowadzony do pokoju przez jednego ze strażników.

Co jakiś czas V będzie poddawany różnym testom, które mają sprawdzić jego sprawność fizyczną i umysłową - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Co jakiś czas V będzie poddawany różnym testom, które mają sprawdzić jego sprawność fizyczną i umysłową. Ta sekwencja będzie powtarzać się wiele razy, a za każdym razem, gdy zapytasz o stan V, nie uzyskasz żadnej odpowiedzi.

Z transmisji telewizyjnych dowiesz się, że Yorinobu rzeczywiście został ukarany za swoje czyny - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Z transmisji telewizyjnych dowiesz się, że Yorinobu rzeczywiście został ukarany za swoje czyny. Arasaka wykorzystała jego ciało, by przywrócić do życia zmarłego cesarza, Saburo. Mężczyzna ponownie stanął na czele korporacji.

W pewnym momencie otrzymasz możliwość zadzwonienia do swoich znajomych - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W pewnym momencie otrzymasz możliwość zadzwonienia do swoich znajomych. Możesz z tej opcji skorzystać, jeśli oczywiście tego chcesz. Po jakimś czasie w pokoju pojawi się przedstawiciel Arasaki. Jeśli w misji Mieszkanie nr 303 (Search and Destroy) uratowałeś Takemurę, to właśnie on przyjdzie Cię odwiedzić. Jeśli nie, spotkasz się z Andersem Hellmanem.

Bez względu na to, który mężczyzna pojawi się w pokoju, nie będzie miał dobrych wiadomości. Operacja niestety nie przyniosła oczekiwanych rezultatów - udało się usunąć Relic, ale uszkodzenia były zbyt duże. V zostało zaledwie kilka tygodni życia, a Arasaka proponuje przechowanie jego osobowości w konstrukcie, dopóki nie znajdzie się odpowiedni dawca.

Natychmiastowe przeniesienie osobowości do innego ciała nie wchodzi w grę, ponieważ biochip dokonał straszliwego spustoszenia w organizmie V i na ten dzień nie uda się znaleźć odpowiedniego ciała, by przeszczep się przyjął. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo.

V nie jest przekonany co do tego rozwiązania twierdząc, że Arasaka chce uwięzić go w konstrukcie i będzie miała prawo zrobić z nim co tylko chce - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

V nie jest przekonany co do tego rozwiązania twierdząc, że Arasaka chce uwięzić go w konstrukcie i będzie miała prawo zrobić z nim co tylko chce. Właśnie dlatego Hanako zadbała o to, by przygotowano specjalny kontrakt, który ma ochronić V przed takim działaniem.

Podpisujesz kontrakt z Arasaką

Zgadzasz się na propozycję Arasaki. Podpisujesz kontrakt i mówisz, że nie chcesz umierać. Idziesz następnie do Sali operacyjnej na stacji kosmicznej i siadasz na fotelu, a neurochirurdzy Arasaki przeprowadzą zabieg.

Nie zgadzasz się na przedstawioną przez Arasakę propozycję twierdząc, że pogodziłeś się ze swoim losem - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie podpisujesz kontraktu z Arasaką

Nie zgadzasz się na przedstawioną przez Arasakę propozycję twierdząc, że pogodziłeś się ze swoim losem. Pakujesz swoje rzeczy i wracasz na ziemię, gdzie przeżyjesz swoje ostatnie tygodnie życia.

1 - Cyberpunk 2077: Zakończenie korporacyjne - Arasaka - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry