Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Rykoszetowanie pocisków - jak działa? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Z tej strony poradnika do gry Cyberpunk 2077 dowiesz się czym jest i jak działa rykoszetowanie pocisków, a także czego potrzebujesz, by z tego skorzystać.

W grze Cyberpunk 2077 istnieje wiele rodzajów broni palnej, a każda z nich posiada pewne unikatowe właściwości. Bronie typu Tech mogą strzelać przebijającymi pociskami, pistolety typu Smart strzelają samonaprowadzającymi nabojami, a bronie typu Power mogą strzelać rykoszetami - to niezwykle cenna właściwość, zwłaszcza w ciasnych pomieszczeniach, gdzie wrogowie mogą korzystać z wielu zasłon. By skorzystaj z funkcji rykoszetowania musisz jednak spełnić określone warunki.

Rykoszetowanie - wymagania

Bronie typu Power domyślnie mają zaledwie 5% szansy na strzał rykoszetem, ale przy pomocy jednego Wszczepu i modyfikacji do Kirshi, możesz aktywnie z tej funkcji korzystać. Będzie potrzebować Koprocesora Balistycznego (Ballistic Coprocessor) oraz Generatora Trajektorii (Trajectory Generator).

Koprocesor Balistyczny - jak zdobyć?

Koprocesor Balistyczny znacznie zwiększa szansę na rykoszetowanie pocisków podczas używania broni typu Power - Cyberpunk 2077: Rykoszetowanie pocisków - jak działa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Koprocesor Balistyczny znacznie zwiększa szansę na rykoszetowanie pocisków podczas używania broni typu Power. Rzadką i Bardzo rzadką wersję Koprocesora możesz nabyć u Viktora, w klinice w Watson (Little China). Legendarną wersję tego Wszczepu możesz kupić m.in. u Ripperdoca na terenie Kabuki.

Bardzo Rzadka wersja Koprocesora Balistycznego zwiększa liczbę odbić pocisku o 1, a Legendarna wersja o 2.

Generator Trajektorii - jak zdobyć?

Generator Trajektorii to modyfikacja do Optyki Kiroshi, która pokazuje trajektorię rykoszetów podczas celowania (korzystania z celownika) - Cyberpunk 2077: Rykoszetowanie pocisków - jak działa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Generator Trajektorii to modyfikacja do Optyki Kiroshi, która pokazuje trajektorię rykoszetów podczas celowania (korzystania z celownika). Możesz kupić tę modyfikacje u Viktora, w klinice w Watson (Little China).

Rykoszetowanie pocisków - jak z tego korzystać?

Po zamontowaniu Wszczepu Koprocesor Balistyczny i Modyfikacji Generator Tajektorii, możesz zacząć korzystać z funkcji rykoszetowania - Cyberpunk 2077: Rykoszetowanie pocisków - jak działa? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Po zamontowaniu Wszczepu Koprocesor Balistyczny i Modyfikacji Generator Tajektorii, możesz zacząć korzystać z funkcji rykoszetowania. Wyposaż swoją postać w broń typu Power, a następnie skorzystaj z celownika, a zauważysz na ekranie małe czerwone strzałki, które wskazują w którą stronę pocisk odbije się od trafionej powierzchni. Jeśli masz bardzo dobrego cela, możesz oczywiście korzystać z funkcji rykoszetowania bez korzystania z dodatkowego celownika.