Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: SMS - jak wysłać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2020

W niektórych zadaniach w Cyberpunk 2077 będziesz mógł (a czasami nawet musiał) wysłać SMS. Nie odbywa się to jednak z poziomu telefonu, z którego możesz wykonywać połączenia. Wysyłanie SMS jest zazwyczaj opcjonalną czynnością, ale dzięki niej zdobędziesz więcej informacji o wykonywanym zadaniu. Na niniejszej stronie poradnika podpowiadamy, jak wysyłać wiadomości tekstowe.

Jak wysyłać SMS?

Jak wspomniano na początku, wysyłanie SMS nie odbywa się w menu telefonu - Cyberpunk 2077: SMS - jak wysłać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak wspomniano na początku, wysyłanie SMS nie odbywa się w menu telefonu. Zamiast tego, musisz włączyć główne menu postaci, a następnie najechać na ikonę Dziennika (Journal) - dzięki temu widoczna stanie się ikona Wiadomości (Messages).

W oknie SMS ujrzysz wszystkie otrzymane wiadomości oraz przeprowadzone konwersacje - Cyberpunk 2077: SMS - jak wysłać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W oknie SMS ujrzysz wszystkie otrzymane wiadomości oraz przeprowadzone konwersacje. Nie na wszystkie wiadomości możesz odpowiedzieć. Jeśli taka opcja jest dostępna, ujrzysz przy niej napis Reply (Odpowiedz). Nie ma możliwości wpisania własnej odpowiedzi - musisz skorzystać z gotowego tekstu. Po wysłaniu odpowiedzi, po chwili powinieneś otrzymać wiadomość zwrotną.