Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Tłumik do broni - jak zamontować? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 8 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 odpowiadamy na pytania jak zdobyć tłumik do broni palnej, a także jakie wymagania trzeba spełnić na potrzeby zainstalowania tłumika. To istotna wiedza jeśli zamierzasz przechodzić grę postacią, która często skrada się.

W grze Cyberpunk 2077 możesz korzystać z luf wyposażonych w tłumik - Cyberpunk 2077: Tłumik do broni - jak zamontować? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W grze Cyberpunk 2077 możesz korzystać z luf wyposażonych w tłumik. Lufy możesz odnajdywać w ofertach handlarzy (najlepiej odwiedzić handlarza bronią) oraz w świecie gry (największe szanse pojawiają się przy przeszukiwaniu ciał przeciwników).

Tłumiki można instalować wyłącznie na broniach z pustym miejscem / slotem na modyfikację lufy (przykład broni z tym slotem pokazuje obrazek) - Cyberpunk 2077: Tłumik do broni - jak zamontować? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tłumiki można instalować wyłącznie na broniach z pustym miejscem / slotem na modyfikację lufy (przykład broni z tym slotem pokazuje obrazek). Nie nastawiaj się na to, że np. wszystkie pistolety będą posiadały tego typu puste miejsca. Jest tu uzależnione od konkretnej broni, ale ma to też zalety, gdyż możesz też np. odnajdywać karabiny ze slotami na tłumiki. Pozwala to prowadzić cichy ciągły ostrzał.

Każda lufa z tłumikiem opisana jest co najmniej dwoma cechami - Cyberpunk 2077: Tłumik do broni - jak zamontować? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Każda lufa z tłumikiem opisana jest co najmniej dwoma cechami. Możesz odnajdywać w świecie różne lufy - im rzadsza, tym jest większa szansa na więcej jej różnych cech oraz na większe zmiany w statystykach.

Najpopularniejsze cechy luf wyposażonych w tłumik to:

  1. Ataki z ukrycia mogą zadawać większe obrażenia. W przypadku pospolitych luf są to podwójne obrażenia, aczkolwiek odnalezienie rzadszej lufy może zwiększyć jeszcze bardziej ten bonus. Niezależnie od rodzaju stosowanej lufy staraj się zawsze dodatkowo celować w głowę przeciwnika nieświadomego obecności V.
  2. Zamontowanie lufy z tłumikiem obniża wielkość standardowych obrażeń zadawanych przez broń. W przypadku najpopularniejszych luf jest to aż 30% strata, ale w miarę odnajdywania lepszych modeli "kara" do obrażeń będzie stawała się mniejsza. Mimo wszystko możesz mieć problem z tym, że atak z ukrycia nie będzie wystarczający do cichego zabicia upatrzonego przeciwnika. Najlepiej przełączyć się wtedy na silniejszą broń bez tłumika. Nie polecamy podróżować ze wszystkimi broniami wyposażonymi w tłumiki. Jedna tego typu pukawka (na maksymalnie trzy aktywne) w zupełności wystarczy.
  3. Ataki z użyciem broni z tłumikiem mogą mieć zwiększone szanse trafień krytycznych. Może ci to bardzo pomóc jeśli podczas ataku z zaskoczenia oprócz "stałej" premii do obrażeń załączy się dodatkowo premia do obrażeń krytycznych.