Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Leczenie - jak odzyskiwać zdrowie? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 12 grudnia 2020

W trakcie walki w Cyberpunk 2077, zdrowie V będzie niejednokrotnie spadać do niebezpiecznie niskich wartości. Oczywiście, spadek punktów zdrowia do zera kończy się śmiercią - musisz więc wiedzieć, jak się leczyć. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, jak przywracać zdrowia oraz jakie perki (atuty) wpływają na punkty życia.

Jak się leczyć?

Głównym i najbardziej skutecznym sposobem na leczenie jest korzystanie z przedmiotów leczących - np - Cyberpunk 2077: Leczenie - jak odzyskiwać zdrowie? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Głównym i najbardziej skutecznym sposobem na leczenie jest korzystanie z przedmiotów leczących - np. Bounce Back czy Max Doc. W zależności od rodzaju i poziomu danego przedmiotu, jego użycie natychmiastowo przywróci procentową część Twojego maksymalnego zdrowia, a także zapewni premię do regeneracji punktów życia. Przedmioty leczące warto przypisać do slotów szybkiego wyboru - pozwoli Ci to na przywracanie zdrowie bez konieczności otwierania ekwipunku.

Zdrowie regeneruje się także automatycznie. Domyślnie działa to tylko poza walką (czyli gdy w pobliżu nie znajdują się wrogowie) oraz do 60% paska życia. Możesz jednak ulepszyć tę zdolność poprzez wykupienie odpowiednich perków - opisaliśmy to na dalszej części strony.

Wspomniane przedmioty leczące są dość łatwe do zdobycia - a przynajmniej ich podstawowe odmiany. Znajdziesz je właściwie we wszystkich miejscach świata Cyberpunk 2077. Możesz je znaleźć w skrzyniach i innych pojemnikach, ciałach pokonanych wrogów czy u handlarzy. Dokładnie badaj wszystkie odwiedzane lokacje - w niektórych budynkach znajdziesz nawet kilkanaście przedmiotów leczących.

Możliwe jest również samodzielne wytwarzanie przedmiotów leczących - Cyberpunk 2077: Leczenie - jak odzyskiwać zdrowie? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Możliwe jest również samodzielne wytwarzanie przedmiotów leczących. W tym celu otwórz menu Wytwarzania (Crafting) i wybierz ikonę interesującego Cię przedmiotu. Dzięki odpowiedniej liczbie materiałów do craftingu możesz w każdym momencie stworzyć przedmioty do leczenia. Z kolei materiały do craftingu (komponenty) zdobędziesz poprzez rozkładanie nieużywanych rzeczy - dotyczy to wszelkie rodzaju rupieci, jak i broni czy pancerzy.

Perki (atuty) wpływające na zdrowie

Na liczbę punktów zdrowia, szybkość regeneracji i inne statystyki możesz wpływać poprzez wykupowanie perków atrybutu Budowa ciała z kategorii Wysportowanie - Cyberpunk 2077: Leczenie - jak odzyskiwać zdrowie? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Na liczbę punktów zdrowia, szybkość regeneracji i inne statystyki możesz wpływać poprzez wykupowanie perków atrybutu Budowa ciała z kategorii Wysportowanie:

  1. Regeneracja (Regeneration) - zapewnia automatyczną regenerację zdrowia nawet podczas walki.
  2. Niezabijalność (Invicible) - zwiększa maksymalną ilość punktów zdrowia.
  3. Epimorfoza (Epimorphosis) - zwiększa procentowy poziom, do którego życie regeneruje się automatycznie.
  4. Ruch to zdrowie (Cardio Cure) - zdrowie regeneruje się szybciej, jeśli się poruszasz.
  5. Pies wojny (Dog of War) - zwiększa szybkość regeneracji zdrowia podczas walki.
  6. Rosomak (Wolverine) - regeneracja zdrowia podczas walki aktywuje się szybciej.

Trzeba dodać, że zwiększaniu poziomu atrybutu Budowa ciała również zapewnia dodatkowe punkty zdrowia, a dokładnie +5 punktów zdrowia co każdy poziom atrybutu.