Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Reset perków - czy jest możliwy? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2020

Mnogość opcji rozwoju postaci w Cyberpunk 2077 może sprawić, że w pewnym momencie będziesz chciał cofnąć swoje wybory. Na szczęście gra oferuje możliwość resetu perków (atutów) i tym samym umożliwia ponowne rozdysponowanie punktów i zmianę buildu V. Na niniejszej stronie poradnika dowiesz się, w jaki sposób zresetować perki.

Jak zresetować perki?

Na początek trzeba wspomnieć o ważnej informacji - możesz zresetować tylko perki, cofnięcie punktów atrybutów jest niemożliwe - Cyberpunk 2077: Reset perków - czy jest możliwy? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Na początek trzeba wspomnieć o ważnej informacji - możesz zresetować tylko perki, cofnięcie punktów atrybutów jest niemożliwe. Oznacza to, że punkty wydane na rozwój Budowy ciała, Inteligencji, Refleksu, Zdolności technicznych czy Opanowania pozostaną z Twoją postacią do końca gry. Możesz jednak przywrócić wszystkie punkty wydane na atuty, co pozwoli Ci w dużym stopniu na zmianę stylu rozgrywki.

Reset perków jest prosty, ale niestety bardzo kosztowny - Cyberpunk 2077: Reset perków - czy jest możliwy? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Reset perków jest prosty, ale niestety bardzo kosztowny. W tym celu udaj się do dowolnego ripperdoca w Night City - są oni oznaczeni ikonami widocznymi na powyższym obrazku (ikona przedstawiająca coś w rodzaju szczypców).

Będąc u ripperdoca wybierz opcję handlowania - Cyberpunk 2077: Reset perków - czy jest możliwy? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Będąc u ripperdoca wybierz opcję handlowania. Wśród rzeczy na sprzedaż ujrzysz przedmiot o nazwie Tabula E-Rasa. To właśnie jego użycie sprawi, że perki Twojej postaci zostaną zresetowane, a Ty będziesz mógł ponownie rozdysponować punkty. Tabula E-Rasa kosztuje 100 tysięcy kredytów, więc przed kupnem będziesz musiał zdobyć sporą ilość pieniędzy.

Nie wiesz jak zarabiać w Cyberpunk 2077? Zajrzyj na osobną stronę naszego poradnika: Kredyty / euro-dolary - jak gromadzić?