Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Po pierwsze Nie szkodzić - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 5 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajduje się opis przejścia pobocznego questu Po pierwsze: Nie szkodzić - Fortunate Son. Nasza solucja podpowiada jak rozegrać spotkanie z pracownikiem szpitala i jak ocalić Jake'a przed śmiercia.

Odblokowanie zadania

1 - Cyberpunk 2077: Po pierwsze Nie szkodzić - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Jak zacząć quest: Odblokowanie tego questu jest możliwe tylko jeśli w całości ukończyłeś linię fabularną Panam, tzn - Cyberpunk 2077: Po pierwsze Nie szkodzić - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak zacząć quest: Odblokowanie tego questu jest możliwe tylko jeśli w całości ukończyłeś linię fabularną Panam, tzn. jeśli zaliczyłeś quest Właściwy moment.

Musisz rozpocząć w nowym obozie nomadów Aldecaldos, czyli tym zlokalizowanym w północno-wschodniej części mapy świata (obrazek 1). Pogadaj z Bobem stojącym przy jednym z namiotów i wysłuchaj szczegółów zlecenia. Obiecaj pomoc w dostarczeniu implantu, który ma uratować Jake'owi życie.

Spotkanie z pracownikiem szpitala

Musisz spotkać się z pracownikiem szpitala w dzielnicy Little China w Watson - Cyberpunk 2077: Po pierwsze Nie szkodzić - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Musisz spotkać się z pracownikiem szpitala w dzielnicy Little China w Watson. Znajdziesz go stojącego przy furgonetce. Po przywitaniu się zabierz kontener z wszczepem medycznym.

Szybko okaże się, że wpadłeś w zasadzkę - pojawią się siły policji. Musisz przystąpić do walk ze stróżami prawa. Pewnym pocieszeniem jest to, że po pozbyciu się policjantów, którzy brali udział w szturmie nie pojawią się żadne kolejne posiłki. Warto mimo wszystko umiejętnie zachowywać się w trakcie walki - korzystaj z najlepszych broni, pomagaj sobie granatami (najlepiej zanim funkcjonariusze rozbiegną się w różne strony) i szukaj okazji do ustawiania się za zasłonami i do atakowania wrogów od flanki.

Po wygranej bitwie odszukaj ukrywającego się w okolicy pracownika szpitala żeby doprowadzić do konfrontacji z nim - Cyberpunk 2077: Po pierwsze Nie szkodzić - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Po wygranej bitwie odszukaj ukrywającego się w okolicy pracownika szpitala żeby doprowadzić do konfrontacji z nim. Jest ona ważna w kontekście zakończenia misji w pozytywny sposób. Możesz:

  1. Zamordować pracownika szpitala w akcie zemsty.
  2. Oszczędzić pracownika szpitala - to znacznie lepszy wariant, bo dowiesz się dzięki temu o wirusie znajdującym się we wszczepie.

Powrót z wszczepem do Boba

Niezależnie jak się zachowałeś w sprawie pracownika szpitala powróć do Boba w obozie nomadów żeby przekazać mu pozyskany medyczny wszczep (i opcjonalnie żeby ostrzec go o wirusie) - Cyberpunk 2077: Po pierwsze Nie szkodzić - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Niezależnie jak się zachowałeś w sprawie pracownika szpitala powróć do Boba w obozie nomadów żeby przekazać mu pozyskany medyczny wszczep (i opcjonalnie żeby ostrzec go o wirusie).

Musisz odczekać 8 godzin, przy czym możesz oddalić się od obozu Aldecaldos i skorzystać z opcji przyśpieszenia upływu czasu. Powinieneś otrzymać komunikat od Boba z prośbą o powrót do obozowiska. Quest ten może mieć dwa zakończenia:

  1. Jeśli zamordowałeś pracownika szpitala, to nie dowiedziałeś się o wirusie i w rezultacie Jake umrze (Bob nie wiedząc o wirusie uzna, że organizm Jake'a po prostu nie zaakceptował implantu).
  2. Jeśli oszczędziłeś pracownika szpitala i dowiedziałeś się o wirusie, to Jake zostanie ocalony przed śmiercią i nomadzi będą wdzięczni za ocalenie go. Jake może też pojawić się w finale kampanii.