Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Zwrot gry - jak i do kiedy można? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Jak zwrócić grę na Steam, GOG, w Epic Games Store, PlayStation Store, Microsoft Store, Steam i GOG? Instrukcje dla PS4, PS5, PC, Xbox One, Xbox Series X.

Ostatnia aktualizacja: 18 grudnia 2020

Ta strona poradnika wyjaśnia jak dokonać zwrotu (refund) gry Cyberpunk 2077. Na taki krok możesz zdecydować się jeśli jesteś niezadowolony ze stanu technicznego gry. Wyjaśniamy jak przebiega zwrot na PC (Steam / GOG / Epic Games Store) oraz czy można dokonać zwrotu dla wersji na konsole PS4 / PS5 / Xbox One / Xbox Series X.

Zwroty - Informacje wstępne

Głównymi powodami, dla których możesz chcieć dokonać zwrotu (refund) gry Cyberpunk 2077, są:

 1. Gra w ogóle nie uruchamia się, występują poważne artefakty graficzne na ekranie lub gra regularnie zawiesza się uniemożliwiając prowadzenie komfortowej rozgrywki.
 2. Gra słabo działa nawet w niskich ustawieniach grafiki.
 3. Liczba poważnych bugów i błędów uniemożliwia czerpanie przyjemności z gry.
 4. Jakość grafiki jest mocno niezadowalająca - problem ten dotyczy przede wszystkim wersji na konsole PS4 oraz Xbox One, które wyglądają znacznie słabiej niż przed premiera obiecywali to autorzy gry.
 5. Nie chcesz czekać na łatki / patche, które poprawią najważniejsze błędy oraz zoptymalizują grę pod kątem jej lepszego działania.

Zwrot gry inaczej wygląda w zalezności od platformy sprzętowej / sklepu oraz w zależności od tego czy jest to wersja cyfrowa czy pudełkowa.

Uniwersalna pomoc od autorów gry

W dniach od 14 grudnia 2020 roku do 21 grudnia 2020 roku gracze mogą bezpośrednio kontaktować się z CD Projekt RED w sprawie zwrotu gry Cyberpunk 2077. Z pomocy tej mogą skorzystać przede wszystkim ci gracze, którzy:

 1. Otrzymali odmowę zwrotu od sprzedawcy, u którego oryginalnie zakupili grę.
 2. Mają problem z wykonaniem wszystkich kroków związanych z procesem zwrotu Cyberpunk 2077.

Studio przygotowało specjalny adres e-mail do kontaktowania się w tej sprawie - [email protected]. Z pomocy tej mogą też skorzystać polscy gracze.

Wersja PC Steam

Jeśli chcesz dokonać zwrotu wersji PC nabytej na platformie Steam, to jest to możliwe tylko jeśli grałeś w Cyberpunk 2077 przez mniej niż 2 godziny oraz jeśli o zwrot prosisz w czasie krótszym niż 14 dni od momentu zakupu produkcji. Oto lista kroków:

 1. Zaloguj się na swoje konto Steam.
 2. Przejdź do zakładki Pomoc techniczna.
 3. Odszukaj Cyberpunk 2077 na liście.
 4. Wybierz powód dla zwrotu gry (np. Inne oczekiwania) i kliknij na przycisku "Chcę otrzymać zwrot pieniędzy".
 5. Wypełnij formularz i wybierz metodę zwrotu pieniędzy.

Wersja PC GOG

Jeśli chcesz dokonać zwrotu wersji PC nabytej w serwisie GOG, to możesz skorzystać ze specjalnego formularza zwrotu:

https://support.gog.com/hc/pl/requests/new?form=orders&product=gog

W formularzu musisz podać numer swojego zamówienia, który otrzymałeś mailowo wraz z potwierdzeniem zakupienia gry.

Ważną informacją jest to, że GOG.com pozwala na dokonanie zwrotu gry w terminie 30 dni bez konieczności podania przyczyny, nawet jeśli gra została zainstalowania i uruchomiona.

Wersja PC Epic Games Store

Jeśli chcesz dokonać zwrotu wersji PC nabytej w serwisie Epic Games Store, to jest to możliwe dzięki skorzystaniu z formularza kontaktowego:

https://www.epicgames.com/help/epic-games-store-c73

Epic Games Store wymusza żeby wysłać zgłoszenie w terminie do 14 dni od zakupu gry. Dodatkowym wymogiem jest to żeby czas spędzony z grą nie przekraczał 2 godzin.

Wersje PS4 i PS5 z PlayStation Store

W przypadku posiadania pudełkowej wersji gry Cyberpunk 2077 na PlayStation 4 lub PlayStation 5 musisz zgłosić się z prośbą o zwrot do sklepu lub sprzedawcy, u którego zakupiłeś grę. Każdy tego typu przypadek jest traktowany indywidualnie i ewentualny zwrot zależy od dobrych chęci sprzedawcy. W przypadku otrzymania odmowy przejdź do podpunktu Zwrot Cyberpunk 2077 - uniwersalna pomoc autorów gry.

Cyfrowa wersja gry Cyberpunk 2077 została 18 grudnia 2020 roku tymczasowo usunięta ze sklepu PlayStation Store z uwagi na rażące błędy uniemożliwiające lub utrudniające rozgrywkę. Problem ten dotyczy głównie wersji na PS4, aczkolwiek cyfrowa wersja na PS5 również została tymczasowo wycofana.

Sony przygotowało specjalną stronę do dokonania zwrotu cyfrowej kopii gry. Jej adres to:

https://www.playstation.com/en-ie/cyberpunk-2077-refunds/

Po wejściu na stronę należy zalogować się na swoje konto PSN i będzie można rozpocząć procedurę zwrotu. Może różnić się on w zależności od regionu oraz tego jakiej płatności dokonano na potrzeby zakupu gry.

Wersje Xbox One i Xbox Series X z Microsoft Store

W przypadku posiadania pudełkowej wersji gry Cyberpunk 2077 na XONE lub Xbox Series S / Series X musisz zgłosić się z prośbą o zwrot do sklepu lub sprzedawcy, u którego zakupiłeś grę. Każdy tego typu przypadek jest traktowany indywidualnie i ewentualny zwrot zależy od dobrych chęci sprzedawcy. W przypadku otrzymania odmowy przejdź do podpunktu Zwrot Cyberpunk 2077 - uniwersalna pomoc autorów gry.

W przypadku posiadania cyfrowej wersji gry Cyberpunk 2077 na Xbox One lub Xbox Series musisz skontaktować się z pomocą techniczną sklepu Microsoft / Xbox Store. Microsoft Store pozwala na zwrot gry lub anulowanie zamówienia przedpremierowego z poziomu Historii zamówień:

https://account.microsoft.com/billing/orders

Musisz wybrać opcję Zażądaj zwrotu i wypełnić stosowny formularz.