Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Alt Cunningham - romans/seks Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 21 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do Cyberpunk 2077 znajdziesz informacje kim jest Alt Cunningham, czyli jedna z ważnych postaci fabularnych gry. Dowiesz się jakie założenia ma romans z Alt i kiedy staje się dostępny.

Strona zawiera spojlery na temat roli Johnny'ego Silverhanda w grze oraz wydarzeń poprzedzających główną linię fabularną gry. Jeśli chcesz uniknąć poważniejszych spojlerów, to zanim zaczniesz lekturę tej strony postaraj się ukończyć akt 1 kampanii, a więc główne misje Skok na głęboką wodę i Operacja Firestorm. Pozwoli ci to lepiej zrozumieć okoliczności pojawiania się Johnny'ego Silverhanda w grze, jak również założenia głównej fabuły.

Alt Cunningham - kto to jest?

Alt Cunningham to kobieta, która w przeszłości była jedną z najlepszych netrunnerek w Night City - Cyberpunk 2077: Alt Cunningham - romans/seks - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Alt Cunningham to kobieta, która w przeszłości była jedną z najlepszych netrunnerek w Night City. Była ona odpowiedzialna za powstanie wirusa Soulkiller, dzięki któremu możliwe stało się odtworzenie świadomości w cyfrowej postaci przy jednoczesnym skasowaniu "duszy" z ciała osoby poddanej zabiegowi.

Alt Cunningham - kiedy się pojawia?

Alt Cunningham w fizycznej postaci pojawia się w Night City z 2013 roku - Cyberpunk 2077: Alt Cunningham - romans/seks - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Alt Cunningham w fizycznej postaci pojawia się w Night City z 2013 roku. Okazja do spotkania Alt pojawia się podczas rozgrywania głównej misji fabularnej Czynnik ludzki (Never Fade Away), w której V przenosi się do cyberprzestrzeni i odtwarza wspomnienia Johnny'ego Silverhanda sprzed kilku dekad. Alt Cunningham jest wtedy jeszcze żywą osobą.

W trakcie rozgrywania wspomnianej misji fabularnej Alt Cunningham zostaje porwana przez korporację Arasaka i jako pierwsza osoba pada ofiarą stworzonego przez siebie programu Soulkiller - Cyberpunk 2077: Alt Cunningham - romans/seks - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

W trakcie rozgrywania wspomnianej misji fabularnej Alt Cunningham zostaje porwana przez korporację Arasaka i jako pierwsza osoba pada ofiarą stworzonego przez siebie programu Soulkiller. W Night City z 2077 roku Alt jest kopią oryginalnej netrunnerki i zamieszkuje cyberprzestrzeń. V spotyka wyłącznie taką "odmianę" Alt i jej cyfrowa postać pełni istotną rolę w wydarzeniach głównego wątku fabularnego. Alt powiązana jest również z niektórymi zakończeniami gry i więcej informacji na ten temat znajdziesz w rozdziale Zakończenia.

Scena seksu z Alt Cunningham

1 - Cyberpunk 2077: Alt Cunningham - romans/seks - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Scena seksu załącza się w Night City z 2013 roku i oznacza to, że ani V-mężczyzna ani V-kobieta nie mogą przespać się z Alt Cunningham - Cyberpunk 2077: Alt Cunningham - romans/seks - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Scena seksu załącza się w Night City z 2013 roku i oznacza to, że ani V-mężczyzna ani V-kobieta nie mogą przespać się z Alt Cunningham. W ramach głównego questu Czynnik ludzki będziesz śledził poczynania Johnny'ego Silverhanda z odległej przeszłości.

Johnny i Alt spotykali się zee sobą. Scena seksu automatycznie załączy się po tym jak w trakcie misji Czynnik ludzki Johnny po występie powróci do przebieralni.