Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Gdzie moja bryka?/Human Nature - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 15 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz opis przejścia pobocznego questu Gdzie moja bryka? - Human Nature. Dowiesz się kiedy odblokowuje się pojazd Jackiego oraz jak zachować się po uszkodzeniu auta przez taksówkę.

Jak zacząć quest: Zadanie to automatycznie pojawi się w twoim dzienniku po ukończeniu aktu 1 kampanii - Cyberpunk 2077: Gdzie moja bryka?/Human Nature - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak zacząć quest: Zadanie to automatycznie pojawi się w twoim dzienniku po ukończeniu aktu 1 kampanii.

Samochód, który należał do Jackiego, stał się teraz własnością V. Musisz dotrzeć do garażu sąsiadującego z apartamentem bohatera żeby go odebrać. Po tym jak wsiądziesz do auta twoją nową maszynę staranuje taksówka kontrolowana przez AI.

1 - Cyberpunk 2077: Gdzie moja bryka?/Human Nature - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry
Skontaktuje się z tobą AI Delamain z przeprosinami i obietnicami naprawienia auta oraz wypłacenia odszkodowania - ten drugi temat to nowy poboczny quest Delamain: Rekompensata - Cyberpunk 2077: Gdzie moja bryka?/Human Nature - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Skontaktuje się z tobą AI Delamain z przeprosinami i obietnicami naprawienia auta oraz wypłacenia odszkodowania - ten drugi temat to nowy poboczny quest Delamain: Rekompensata.

W przypadku opisywanego questu nie musisz już nic więcej robić. Musisz po prostu czekać aż naprawy zostaną zakończone. Otrzymasz sms-a od Delamaina i potwierdzenie o odblokowaniu dostępu do pojazdu Hella EC-D I360. Możesz go już wybierać z listy maszyn należących do V.