Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Towarzysze - lista, porady Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2021

W grze Cyberpunk 2077 natkniesz się na różnorodne postacie i z niektórymi z nich można wspólnie wykonywać wybrane questy. Na tej stronie poradnika znajdziesz listę towarzyszy oraz ogólnie informacje na ich temat.

Lista potencjalnych towarzyszy

  1. Johnny Silverhand
  2. Jackie
  3. Judy
  4. Panam
  5. Goro Takemura

Czy mogę sterować towarzyszami?

Niestety nie ma takiej opcji. Towarzysze mogą wspierać sterowaną postać w trakcie staczania wybranych walk. Sojusznikom nie będzie niestety można wydawać żadnych poleceń ani wpływać na to z jakich umiejętności mają korzystać.

Gra pozwala na wydawanie poleceń robotowi Flathead, który pełni w grze Cyberpunk 2077 rolę peta. Maszyna może m.in. atakować przeciwników, przejmować kontrolę nad urządzeniami, rozmontowywać przedmioty i zbierać części na potrzeby craftingu.

Czy mogę zabierać towarzyszy na każdą misję?

Nie, ich obecność jest bardzo ograniczona i odgórnie ustalona - Cyberpunk 2077: Towarzysze - lista, porady - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie, ich obecność jest bardzo ograniczona i odgórnie ustalona. Towarzysze mogą pojawiać się wyłącznie w tych misjach, w których przewidzieli to autorzy. Mogą np. pomagać V w wykonaniu jakiegoś zlecenia czy prowadzeniu jakiegoś śledztwa.

Czy mogę romansować z towarzyszami?

Z niektórymi towarzyszami dostępnymi w grze Cyberpunk 2077 możesz romansować. Jest to jednak zależne od wielu czynników, m.in. od orientacji seksualnej, twoich decyzji oraz statusu bohatera.

Listę potencjalnych kandydatów znajdziesz w osobnym rozdziale Romanse.

Czy towarzysze mają swoje questy?

Tak, ale tylko niektórzy - Cyberpunk 2077: Towarzysze - lista, porady - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, ale tylko niektórzy. Możesz zajmować się zaliczaniem nieopcjonalnych zadań, które sami zlecają V, lub w których pojawiają się na wezwanie.

Jak pogłębiać relacje z towarzyszami?

Z postaciami towarzyszącymi V w wybranych misjach gry można odbywać rozmowy. Większość wybieranych opcji dialogowych nie ma znaczenia, ale są wyjątki od tej reguły. Niektóre opcje dialogowe mogą wyraźnie poprawić lub pogorszyć nastawienie rozmówcy do V.

Czy towarzysze mogą zginąć?

Tak, ale tylko jeśli przewiduje to główna fabuła. Jeśli w danej misji towarzyszy ci jakiś sojusznik, to nie musisz go w żaden sposób ochraniać ani leczyć. Taka postać nie może zginąć ani zostać powalona na ziemię w wyniku prowadzonych walk.