Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Nabrzeże Arasaaki - jak się tam dostać? Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 13 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 odpowiadamy na pytanie czy można dostać się do Nabrzeża Arasaki - Arasaka Watefront. Jest to jedna z dzielnic miasta Night City i możesz być nią zainteresowany jeśli planujesz zbadać mapę świata w 100%.

Dla przypomnienia Nabrzeże Arasaki znajduje się w północnej części mapy świata - Cyberpunk 2077: Nabrzeże Arasaaki - jak się tam dostać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Dla przypomnienia Nabrzeże Arasaki znajduje się w północnej części mapy świata. Jest to jeden z dystryktów dzielnicy Watson.

Zgodnie z nazwą cały ten obszar znajduje się pod kontrolą korporacji Arasaka. Jest on wykorzystywany do celów logistycznych, magazynowych i produkcyjnych.

Cały dystrykt Nabrzeże Arasaki jest niedostępny dla osób postronnych, tzn - Cyberpunk 2077: Nabrzeże Arasaaki - jak się tam dostać? - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cały dystrykt Nabrzeże Arasaki jest niedostępny dla osób postronnych, tzn. dla tych, którzy nie są pracownikami korporacji Arasaka. Dotyczy to również V - nie będziesz mógł swobodnie zbadać tego obszaru. Przy wszystkich wejściach na teren nabrzeża znajdują się pilnie strzeżone posterunki. Nawet jeśli zdołasz pokonać wrogów wspieranych przez mechy i boty nie będziesz mógł przedostać się do środka. W grze Cyberpunk 2077 nie ma też "grywalnych" latających maszyn, tak więc nie możesz przelecieć nad murem.

Pewnym pocieszeniem jest to, że na terenie Nabrzeża Arasaki nie odkrywa się żadnych znaczników questów, znajdziek czy sklepów. Na pojedyncze atrakcje możesz co najwyżej natrafiać podróżując wzdłuż muru otaczającego nabrzeże. V może w ten sposób znaleźć m.in. jeden z murali / graffiti nadających się do zeskanowania.