Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2021

Jedną z ważniejszych mechanik dostępnych w grze Cyberpunk 2077 jest skradanie się. Dzięki temu możesz eliminować przeciwników po cichu. To świetnie sprawdza się, gdy chcesz pomijać bezpośrednie starcia. Na tej stronie naszego poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz kilka porad i cennych wskazówek dotyczących skradania. W ten sposób szybko staniesz się postrachem przeciwników.

Chwytanie przeciwników (Grappling)

Jeśli pragniesz uciszać swoich wrogów za pomocą mocnych chwytów możesz ich atakować z zaskoczenia - Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jeśli pragniesz uciszać swoich wrogów za pomocą mocnych chwytów możesz ich atakować z zaskoczenia. Jeśli zbliżysz się do niczego niespodziewającego się przeciwnika i klikniesz odpowiedni klawisz (F w przypadku wersji na PC) chwycisz wroga i zadecydujesz o jego losie.

Ta opcja nie działa w przypadku przeciwników z wysokim poziomem ani na bossów.

Jeśli chcesz jedynie go ogłuszyć kliknij odpowiedni klawisz (R w przypadku wersji na PC) - Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jeśli chcesz jedynie go ogłuszyć kliknij odpowiedni klawisz (R w przypadku wersji na PC). W ten sposób twój bohater zada mocny chwyt, który nie zabije wroga, ale sprawi, że na pewien czas zostanie on wyeliminowany z walki.

Ponownie użycie klawisza rozpoczynającego tę interakcję (F w przypadku wersji na PC) sprawi, że twój przeciwnik dokona żywota. W ten sposób możesz go wyeliminować i nie zwrócić na siebie uwagi innych.

Pamiętaj jednak, że przeciwnik będzie walczyć o swoje życie - Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pamiętaj jednak, że przeciwnik będzie walczyć o swoje życie. Im dłużej zwlekasz z decyzją tym większa szansa na to, że wyrwie się i zaalarmuje innych albo zaatakuje Ciebie.

Siłę tego ataku zwiększysz integrując w swój poziom ciała bądź wykupując atrybuty wpływające na ten rodzaj interakcji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o atrybutach zajrzyj na stronę naszego poradnika, w której dokładnie opisaliśmy najważniejsze perki.

Ogłuszanie a walka z bossami

Nie możesz ogłuszać przeciwników z wysokim poziomem ani bossów, za pomocą jednego kliknięcia - Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Nie możesz ogłuszać przeciwników z wysokim poziomem ani bossów, za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli jednak zainwestujesz w odpowiednie atrybuty oraz gadżety możesz ułatwić sobie cichą eliminację. Niestety nie wszystkie zabójstwa można wykonać za pomocą jednego celnego ciosu, nawet jeśli wymaskujesz swoją postać.

Pozostawione ciało - co teraz?

Jeśli zostawisz ogłuszonego/martwego przeciwnika na otwartym terenie ktoś może na niego wpaść - Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jeśli zostawisz ogłuszonego/martwego przeciwnika na otwartym terenie ktoś może na niego wpaść. Wtedy najprawdopodobniej zaalarmuje on resztę twoich przeciwników i sam uda się na poszukiwanie mordercy.

Aby uniknąć takich sytuacji musisz chować ciała, aby nikt ich nie zauważył. Możesz do tego wykorzystać mniej używane miejsca/pomieszczenia albo specjalne kontenery. Pamiętaj jednak, że nie możesz do nich wrzucić niezliczonej ilości wrogów. Staraj się, więc dobrze planować swoje ataki, jeśli chcesz zachować anonimowość.

Patrolowanie terenu

Najważniejsze co musisz wiedzieć to pewien ważny szczegół dotyczący poruszania się przeciwników - Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Najważniejsze co musisz wiedzieć to pewien ważny szczegół dotyczący poruszania się przeciwników. Wrogowie patrolujący obszar trzymają się schematu, który możesz łatwo zaobserwować i zapamiętać.

To możesz wykorzystać, aby omijać przeciwników bądź ułatwić sobie cichą eliminację.

Przyciąganie uwagi

Przeciwnicy zareagują na wszelkie głośne odgłosy w okolicy - Cyberpunk 2077: Skradanie, walka po cichu - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Przeciwnicy zareagują na wszelkie głośne odgłosy w okolicy. W ten sposób możesz przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Rozproszony wróg będzie miał biały kontur, dodatkowo zostanie wytrącony z trybu patrolowania i rozpocznie poszukiwania szkodnika.