Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Panam Palmer - towarzysz Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 16 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 zamieściliśmy informacje na temat Panam Palmer, która jest jednym z towarzyszy V i może pomagać głównemu bohaterowi / bohaterce w wybranych głównych misjach. Dowiesz się kto to jest Panam Palmer, kiedy po raz pierwszy się ją spotyka i jak wygląda współpraca z Panam w ramach wspólnego zaliczania misji.

Panam Palmer - kto to jest?

Panam Palmer to najemniczka, która podejmuje się wykonywania zleceń za kredyty - Cyberpunk 2077: Panam Palmer - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Panam Palmer to najemniczka, która podejmuje się wykonywania zleceń za kredyty. W przeszłości była ona nomadką powiązaną z klanem Aldecaldo, aczkolwiek przed wydarzeniami przedstawionymi w grze obie strony poróżniły się. Były klan Panam pojawia się mimo wszystko w grze i w pewnym zakresie nadal pomaga kobiecie. Panam jest jedną z ważniejszych postaci niezależnych pojawiających się w grze Cyberpunk 2077. Jest ona również powiązana z tematem odblokowania wszystkich zakończeń gry.

Panam i V - okoliczności pierwszego spotkania

Panam po raz pierwszy spotkasz w głównej misji Na rozdrożach - Cyberpunk 2077: Panam Palmer - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Panam po raz pierwszy spotkasz w głównej misji Na rozdrożach. Na rozmowę z Panam wyśle bohatera Rogue i za wynajęciem usług Panam będzie przemawiało to, że bardzo dobrze zna Badlandy i pomoże V w wykonaniu niezbędnych czynności związanych z główną fabułą.

Panam - zasady współpracy z towarzyszem

Musisz przede wszystkim wiedzieć o tym, że Panam pojawia się tylko w tych głównych i pobocznych misjach, w których zaplanowali to autorzy - Cyberpunk 2077: Panam Palmer - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Musisz przede wszystkim wiedzieć o tym, że Panam pojawia się tylko w tych głównych i pobocznych misjach, w których zaplanowali to autorzy. Dodatkowo w przerwach pomiędzy misjami możesz próbować kontaktować się z Panam z użyciem telefonu - znajduje się ona na liście kontaktów. Nie zawsze jednak odbierze połączenie czy odpisze na wiadomość.

Współpraca z Panam obejmuje przede wszystkim kilka misji głównego wątku fabularnego. Oprócz tego możliwe jest zajmowanie się pobocznymi misjami powiązanymi z Panam.

Panam nie ogranicza się wyłącznie do odgrywania ról kierowcy i przewodnika po pustkowiach - Cyberpunk 2077: Panam Palmer - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Panam nie ogranicza się wyłącznie do odgrywania ról kierowcy i przewodnika po pustkowiach. Może ona również brać udział w walkach. Jej rola w konfrontacjach z przeciwnikami została zaplanowana w taki sposób żeby "nie przeszkadzała ci" w prowadzonych działaniach. Jeśli będziesz chciał skradać się w danej misji, to Panam również będzie pozostawała w ukryciu. Jeśli otworzysz ogień do przeciwników, to Panam zacznie cię wspierać przy ich atakowaniu.

Nie musisz w żaden sposób ochraniać Panam ani martwić się o konieczność ratowania jej w kryzysowych sytuacjach, ale z drugiej strony nie można jej niestety wydawać żadnych poleceń. Wszystkie akcje podejmuje ona samodzielnie.

Panam i V - czy możliwy jest romans?

Tak, jest dostępna opcja romansu z Panam, przy czym musisz spełnić stosowne wymagania żeby stało się to możliwe - Cyberpunk 2077: Panam Palmer - towarzysz - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Tak, jest dostępna opcja romansu z Panam, przy czym musisz spełnić stosowne wymagania żeby stało się to możliwe. Jednym z wymogów jest to żeby grać V o męskiej budowie ciała. Zacieśnienie relacji z Panam dokładniej opisaliśmy na osobnej stronie w rozdziale Romanse.