Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 9 stycznia 2021

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 możesz znaleźć opis przejścia pobocznej misji Oliwa do ognia - Gun Music. Z naszej solucji dowiesz się jak można zachować się podczas konfrontacji, w której biorą udział nomadka Carol oraz kosiarze.

Jak zacząć quest: Okazja do rozpoczęcia tego questu pojawia jeśli ukończyłeś poboczną misję Kto sieje wiatr, czyli pierwszą powiązaną z Panam i klanem nomadów Aldecaldos - Cyberpunk 2077: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Jak zacząć quest: Okazja do rozpoczęcia tego questu pojawia jeśli ukończyłeś poboczną misję Kto sieje wiatr, czyli pierwszą powiązaną z Panam i klanem nomadów Aldecaldos.

W dzielnicy Arroyo w Santo Domingo powinien pojawić się znacznik misji.

Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z Taco - Cyberpunk 2077: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce porozmawiaj z Taco. Możesz wybrać dowolną opcje dialogowe. Dowiesz się o spotkaniu nomadów z klanu Aldecaldos (reprezentowanych przez Carol i Cassidy'ego) z Kosiarzami (Scavs). Będziesz mógł dołączyć do tego spotkania.

Po dotarciu na miejsce zwróci się do ciebie przywódca Kosiarzy - Cyberpunk 2077: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Po dotarciu na miejsce zwróci się do ciebie przywódca Kosiarzy. Możesz przedstawić się jako V, choć doprowadzi to do rozpoznania przez Kosiarzy jako osoby, która wymordowała ich członków w jednej z głównych misji fabularnych. Alternatywnie możesz zmienić temat lub milczeć.

Możesz w dowolny sposób odpowiedzieć na zapytanie Carol o powód dołączenia do spotkania.

Spotkanie może zakończyć się na dwa główne sposoby - Cyberpunk 2077: Oliwa do ognia - solucja, opis przejścia - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Spotkanie może zakończyć się na dwa główne sposoby:

  1. Przystąpienie do walk z Kosiarzami. To oni mogą zainicjować wymianę ognia lub możesz zaatakować ich z zaskoczenia. W tym drugim przypadku popsujesz swoje relacje z Carol za brak chęci dogadania się z Kosiarzami.
  2. Zastraszenie Kosiarzy i zmuszenie ich do zapłacenia nomadom - Wymaga to wybrania specjalnej opcji dialogowej i jest możliwe tylko jeśli V ma dostatecznie rozwinięty atrybut Budowa ciała. Wariant ten pozwoli ci uniknąć walki z Kosiarzami.