Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cyberpunk 2077: Plan Evelyn Parker - powiedzieć Dexowi czy nie? Ważny wybór Cyberpunk 2077 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 14 grudnia 2020

Na tej stronie poradnika do gry Cyberpunk 2077 znajdziesz opis ważnego wyboru, który będziesz musiał podjąć w misji Skok na głęboką wodę (The Heist).

Dexter DeShawn dostał zlecenie na kradzież prototypu robota Flathead. Zleceniodawcą jest Evelyn Parker, która w pewnym momencie proponuje V inny układ - wykluczenie z interesu Dextera i podział pieniędzy po połowie.

Zanim zaczniecie briefing związany z nadchodzącą akcją, Dex będzie miał jedno pytanie do V - jak poszło spotkanie z Evelyn Parker - Cyberpunk 2077: Plan Evelyn Parker - powiedzieć Dexowi czy nie? Ważny wybór - Cyberpunk 2077 - poradnik do gry

Zanim zaczniecie briefing związany z nadchodzącą akcją, Dex będzie miał jedno pytanie do V - jak poszło spotkanie z Evelyn Parker? To moment w którym możesz powiedzieć o tym, że Evelyn planuje go zdradzić.

  1. Bardzo dobrze. Pokazała mi wnętrze Konpeki Plaza (Pretty well. Saw Konpeki Plaza from the inside): mówisz o nagraniu z wnętrza apartamentu Yorinobu Arasaki, które zobaczyłeś w Lizzie's. Gdy wybierzesz tę opcję, Dex nie będzie co do tego przekonany więc ponownie zapyta, czy kryje się za tym coś więcej. Możesz dalej trzymać się planu Evelyn (wykluczenie Dexa), zasiać w fixerze ziarnko niepewności (Jest w niej coś dziwnego) lub powiedzieć mu prawdę (Tak. Twierdzi, że Cię nie potrzebujemy). Na koniec spotkania możesz liczyć na maksymalnie 35% udziałów;
  2. Nieźle. Chce Cię wykiwać (Not bad. But She wants to cut you loose): jeśli powiesz co planuje Evelyn, Dex w ramach podziękowania zwiększy później Twoją działkę do 40%.